Сонце в Тельці — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце в Тільце, а Місяць у Водолії — ви товариський і доброзичливий чоловік, який вміє перетворити своїх друзів і знайомих практично у близьких родичів. Ви наполегливі в досягненні поставлених цілей і, незважаючи на знак Водолія, здатні багато чого добитися в житті, завдяки сильній волі і товариськості. У вас прогресивні погляди на життя і вправна рука, свого не пропустіть. Ви людина серйозна і об’єктивний, з вами приємно мати справу. З негативних якостей можна назвати різкі тимчасові перепади настрою та бажань.

Ваша люб’язність, променистий, симпатична зовнішність і невимушена і ввічлива манера поведінки прикриває жорстку серцевину — цілеспрямованість, яка вразила ваших друзів, якби вони зіткнулися з нею. Ви відступаєте з посмішкою, ви ходите навколо так близько, ви тактовні і чарівні, але ви ні на секунду не забуваєте про свою мету. Ви прислухалися до поради святого Павла: «Будьте мудрі, як змії, і лагідні, як голуби».

Ви рідко вступає у відкритий конфлікт, так як оволоділи мистецтвом обходити перешкоди, замість того щоб продиратися через них, і, хоча ви не витрачаєте даремно багато енергії й часу на обхідні шляхи, ви віддаєте перевагу підкорювати людей, ніж змушувати їх поступитися вашій волі. Це дає вам великі переваги на шляху до успіху в будь-якій сфері, оскільки ви людина різносторонній і здатні керувати і іншими людьми, як в діловій або політичній кар’єрі, і собою, як у світі мистецтва або іншої професійної діяльності.

Глибоко романтичний і навіть сентиментальна людина, ви навчилися спрямовувати свою емоційну енергію на досягнення практичних цілей. Щиро цікавлячись людьми, ви здатні зрозуміти їх, тому що ви розумієте себе, і ви, здається, інстинктивно усвідомили, що любити свого сусіда як себе коштує небагато, якщо ви зовсім не любите себе. Комплекс неповноцінності — якість, яка відсутня у вас повністю. Ви незалежні, самі собі командир, рідко звертаєтеся за допомогою, хоча безліч ваших впливових друзів завжди готові допомогти вам. Ваша гордість змушує вас сподіватися тільки на себе і ваші здібності дозволяють вам добитися успіху.

Ви, ймовірно, вступите в шлюб рано, оскільки у вас поєднуються гаряча і романтична любовна натура і велика традиційність і в цьому плаванні ваш ідеалізм вже чекають підводні рифи зіткнувшись з якими, ви зрозумієте, що не всі люди мають такі ж шляхетні погляди, як ви.

Вам по душі мир, і для себе, і для інших; по суті справи, всі ваші думки і судження від приватного відразу ж переходять до широких узагальнень. Якщо у вас гарну освіту, то це зробить вас політичним лідером, або людиною, наділеною владою. Ви проникливий ділова людина, ви завжди чесні. Ви нехтуєте брудні кошти, і якщо бачите, що отримати бажане чесним шляхом неможливо, то відмовляєтеся від своєї мети. Це положення планет дає велике великодушність, і, хоча ви можете бути глибоко ображені і ніколи не забудете образи, ви вибачте кривдника, погодившись зі своїми правилами чесної гри.


Залишити відгук