Сонце в Терезах Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Діві — ви людина, схильна постійно розвиватися і чогось добиватися. На місці сидіти не будете. Ви вмієте контролювати свої почуття, у вас підвищена критика до інших людей, здатні багато працювати, не терпіть ледарів і дармоїдів. Вимогливі і до себе, і до інших, здатні на великі досягнення. Ні своїм емоціям, ні чужим намагаєтеся не підкорятися. Знак Скорпіона наділяє Вас проникливістю, а знак Діви — розбірливістю і працьовитістю. В результаті — ви чудовий працівник, здатний працювати на великий результат і не боятися навантажень. Будьте тільки з близькими м’якше.

Ваші позиції завжди чітко визначені; ви людина дуже обізнана, відрізняєтеся дивовижною щирістю у думках і готовністю висловлюєте все, що думаєте і відчуваєте. Навіть коли ви змушені промовчати, ви залишаєтеся при своїй думці. Ви можете дурити інших, але ніколи не дозволите собі стати жертвою обману. Ви володієте чудовими розумовими здібностями, і ваші погляди несуть такий явний відбиток вашої особистості, що ви могли б зробити кар’єру в мистецтві, яка дала б вам прекрасну можливість виразити себе.

У своїх амбіціях ви прагнете швидше досягти самовираження, забезпеченості й особистого визнання, ніж влади; і незалежно від того, яких висот ви досягнете, ви будете швидше панувати над розумами людей, ніж над їх життями. Ви прекрасно розбираєтеся в політиці і з готовністю висловлюєте свої погляди. Ви — реформатор, але швидше в інтелектуальному плані, а не в соціальному; ви хочете змусити людей думати, а про їх матеріальних потреб та необхідності керувати ними нехай піклуються інші.

З емоційної точки зору ви натура пристрасна, приваблива, що володіє великим сексуальним шармом. У вас оригінальне уявлення про вірності в коханні: ви не виключаєте зв’язків на стороні, але завжди повертаєтеся додому. Ви володієте магнетичної привабливістю для інших і не втрачаєте можливості випробувати свої сили, що загрожує неприємностями, з яких ви, однак, з успіхом вибираєтеся.

Ви не терпите втручання у свої особисті справи і чините опір будь-яким спробам довідатися про вашу приватне життя. З іншого боку, ви не проти попліткувати — і не завжди з добрими намірами. Ви можете бути дуже саркастичні і здатні однаково сильно любити і ненавидіти. Ви говорите шпильки з таким байдужим виглядом, що вони ранять ще болючіше, так, як ніби ви швидше нехтуєте, ніж ненавидите свою жертву.

У будь-якому випадку ви схильні до критики всього і вся — людей, ідей, мистецтва, літератури. Ви — гурман, любите добре поїсти і випити і взагалі насолоджуєтеся усіма радощами життя з тією часткою незалежності, яка, однак, не виходить за рамки гарного смаку і загальноприйнятих правил. Ви погано уявляєте собі, що таке гріх, але добре знаєте, що таке громадська думка, і зазвичай вам вдається підтримувати про себе хорошу думку, так що вам все сходить з рук.


Залишити відгук