Сонце в Терезах Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Тельці — ви людина з яскраво вираженими собственническими нахилами, дуже рішучі і вперті. Знак Тельця додає Вам, як Скорпіону, практичності та обдуманості ваших дій. Якщо щось йде не по вашому, ви починаєте злитися, аж до агресивної поведінки. У вас повинні бути непогані підприємницькі здібності, бажання все робити по-своєму. Може заважати невміння діяти блискавично, ви більше любите довгий обдумування ідеї. Якщо закохуєтеся, то глибоко і вважаєте близьких своєю власністю.

Ваші думки, емоції, плани і цілі — все це глобального масштабу. Ви мислите широкими категоріями, а все, що ви робите, відзначено печаткою грандіозності. Дрібниці вас не цікавлять — ви просто не розумієте, що таке маленькі гроші, дрібні емоції або скромні плани. Якщо ваші грандіозні задуми ще і здійсненними, то ви будете в житті прекрасно забезпечені, так як ви володієте практичною кмітливістю, і, поєднуючи це якість з високими цілями, які ви перед собою ставите, ви зможете домогтися дуже багато чого.

Якщо ви не будете тверезо дивитися на життя, ваш образ думок заведе вас у нетрі метафізичних міркувань, містики і т.п. Ви досить забобонні. Ви вірите в вашу удачу, знаки, символи та прикмети; ви майже нерозважливо вірите у свою здатність надавати магнетичний вплив, і ви, ймовірно, вірите, що відзначені печаткою удачі, або вважаєте, що який-небудь людина приносить вам удачу. Ви здатні впливати на людей і схиляти їх на свою сторону завдяки чарівності, зовнішнього чарівності вашої особистості, за якими ховається жорстка цілеспрямованість.

Ви прагматик, не втрачаючи ніяких можливостей, для вас хто сильний, той і правий. Ви не особливо великодушні. Широта вашого мислення поширюється тільки на матеріальний план життя і лише частково на ідеї та філософські концепції, але не на особисті відносини, в яких ви можете бути дріб’язкові, мстиві, ревниві і заздрісні. Ви не вмієте програвати, особливо якщо програш супроводжується тим, що ви розглядаєте як втрату гідності. Якщо ви вирішили, що щось має статися, ви розглядаєте як особисту образу той факт, що цього не відбувається, навіть якщо виною тому погода. Ви будете сердитися навіть на дощ, який порушує ваші плани, як ніби він ллє спеціально, щоб перешкодити вам. Ви сповнені гордині, у любові ви ревниві і владні, хоча не особливо постійні.

Ви схильні оцінювати всіх, суворо і навіть різко судіть друзів, і далеко не завжди погоджуєтеся пом’якшиться; але, ставлячи себе вище інших, ви повинні пам’ятати про закон відплати й про слова святого Марка: «Якою мірою міряєте, такою ж мірою буде і вам відміряють». В особистих та ділових стосунках рано чи пізно настає день, коли прокляття обрушуються на голову проклинающего.


Залишити відгук