Сонце в Терезах Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Скорпіоні — у вас якості типового Скорпіона подвоюються, а може і потроюються. Ви людина потайний, дуже багато переживає, багато емоцій пропускаєте через себе. Зосереджені на собі, на своїх переживаннях, на своїх цілях. Буваєте імпульсивні, агресивні, запальні, до вас просто так не підійти. Можете читати людей, як рентген, так як психологічні здібності в вас закладені з народження. Але ви ними користуєтеся специфічно: любіть нагнітати обстановку, відчувати складні і напружені емоції. Вам подобається провокувати людей, щоб вони показували свою суть. В той же час — ви дуже інтуїтивний і глибока людина.

Ви володієте приголомшливою творчою енергією, і чи знайде вона своє вираження в бурхливих емоціях, в творчості, в бізнесі — тип керівника-творця або в мистецтві, залежить від того, як ви використовуєте свою величезну енергію і магнетизм. У своєму найменш бажаний і найбільш негативному вираженні це призведе до чуттєвості і любовних інтриг. У вас дуже сильно сексуальне начало, і ви зможете повністю підпорядкувати собі своїх коханих.

Потрібна велика самодисципліна, щоб уникнути спокуси випробувати свої сили на кожному, з ким ви вступаєте в контакт, оскільки у вас не розвинений дух співробітництва і переважає бажання пригнічувати, коли справа стосується особистих відносин. Ви ставитеся до людей, які сповідують принцип «підпорядкувавши або убий», і якщо ви стикаєтеся з кимось, кого ви не можете підпорядкувати собі, то ви, ймовірно, будете спочатку боротися, потім відступите і будете злословити за спиною цієї людини.

Якщо ви віддані якійсь людині, то ви віддані йому до кінця; але, для того щоб утримати вас, потрібна сила і такт, і навіть тоді вам потрібно постійно лестити, так як ви дуже пихаті і вам потрібно постійне підтвердження своєї влади, якої ви, по більшій частині, володієте насправді.

Якщо ви вступаєте в шлюб з гордою людиною (а ви зневажаєте людей, що не володіють цією якістю), ця риса, ймовірно, з’явиться причиною сварок і подальшого розставання. Ви маєте манеру підкоряти людей, а потім зневажати їх за те, що вони виявилися слабкими та не змогли протистояти. Так що ви міцний горішок, і вас нелегко задовольнити.

Хоча ви жадаєте особистої влади, авторитету і положення в суспільстві, ви не честолюбні в звичайному сенсі слова. Незважаючи на вашу схильність до лідерства, ви, швидше за все, відмовитеся вийти на арену змагання в бізнесі або політиці і обмежитеся задоволенням своїх амбіцій в більш особистісному плані. Це положення планет сприяє творчій діяльності, якщо ви не растрачиваете свою енергію на любовні перемоги і не виснажує свої життєві сили, вдаючись гордині, почуття гніву, ненависті або презирства по відношенню до всього іншого світу. У вас сильний дух місіонера, і на вищому плані духовного розвитку ви можете стати великим проповідником реформатором, маючи велике самовладання і зневажаючи тих, хто його не має.

Символом зодіакального знаку Скорпіон є скорпіон або орел — повзання внизу або політ у височині, — і ви добре усвідомлюєте подвійну силу вашої натури. Ваше саме видатне якість — це розуміння себе та інших. Ви бачите людей наскрізь, що робить вас людиною, з яким слід рахуватися, якого краще по можливості розташувати до себе і, може бути, навіть потрібно боятися.


Залишити відгук