Сонце в Терезах Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Рибах — ви дуже неспокійний людина, яка постійно купається в океані емоцій, переживань, снів і вражень. У вас дуже сильно розвинена фантазія, ви можете понапридумувати в своїх світах стільки всього, що якщо у вас в карті немає планет в земних знаках (Козеріг, Телець, Діва), ви можете так і жити в своєму вигаданому світі мрій. Ви найчастіше пливете за течією, завдяки життя за приємні події, і стійко переживаючи труднощі. Ви можете пережити будь-які негаразди. Вас можна назвати людиною звички, любите бути в самоті, думати, мріяти. Якщо поганий настрій — займіться творчістю.

Ви — інтелектуал, реалізуєте чи ви ваші можливості в науці або мистецтві, або ви просто їх шанувальник. У будь-якому випадку ви належите до тих критикам і цінителям, без яких і мистецтво, і наука були б даремні і безглузді. Ви чутливі і інтуїтивні, дуже розбірливі, чи йдеться про ваших знайомих або про твори мистецтва.

Ви бачите людей наскрізь, можливо краще, ніж їм би хотілося, і ваш погляд може здаватися обвинувачують, навіть якщо ви не кажіть ані слова. Ви можете зробити так, що люди і без слів відчують ваше несхвалення, так як інстинктивно розумієте, яке значення може мати потиск плечей, жест, вираз обличчя або глухе мовчання.

Скорпіони з Місяцем в Рибах романтичні і обладаюте багатою уявою, і, якщо людські стосунки вас не задовольняють, ви здатні так глибоко зануритися у свій внутрішній світ, що вас не витягнути звідти ніякими силами. Сидячи перед каміном у своїй кімнаті, ви можете уявляти собі всякі жахи і переживати їх так, як якщо б вони були справжньою реальністю.

Це уява, якщо б ви направили його в конструктивне русло, могло б зробити вас успішним письменником-беллетристом; але якщо ви дозволите йому просто розгулятися і довести вас до мрій наяву або до похмурих передчуттів неймовірного горя, воно зробить вас просто нещасним і нервовим людиною.


Залишити відгук