Сонце в Терезах Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Терезах — у вас емоції, почуття і відчуття можуть переважати над розумом. Ви сором’язливі і недовірливі, всередині багато невпевненості, але одночасно з цим — є прагнення знайти гармонію у житті, знайти любов, знайти емоційну чуйність в людині. Ви дуже привабливі і привабливі для протилежної статі. Здатні зрозуміти мотиви та дії інших людей. Не любите морочитися на побутових справах, прагнете будинку створити красу і гармонію.

Емоційність вашої натури дасть вам багато життєвих уроків, так як на початку життя ви нагадуєте ягняти, який опинився у вовчій зграї. Наївність у вас поєднується з пристрасністю, яка буде приносити вам тільки одні неприємності, поки ви не зрозумієте, що не всі люди такі ж відверті, як ви, і що не варто сподіватися прожити до кінця життя у відповідності з такими ідеальними уявленнями про людей, про життя, про кохання і людських відносинах, як у вас.

У міру того як життєвий досвід навчить вас бути більш підозрілим, ви станете також і більш розбірливим. Ви привносите в свої судження достатню частку гарного смаку і ідеалізму, і це надає вашої особистості творче начало, а такі люди дуже цінуються в будь-якому суспільстві.

Ваш ідеалізм набуває відтінок практичності, за цей висота ваших моральних вимог не знижується. Ви вчитеся розуміти людей і не бути при цьому дуже підозрілими Ви отримуєте життєвий досвід, але це не позбавляє вашу особу романтичної чарівності ідеалізму. Ви дуже товариські, врівноважені, наділені чарівними манерами того типу, який змушує людей відчувати, що ви в них потребу.

Це може бути дійсно так, але далеко не в тій мірі, як вони можуть думати. Ви доброзичливі, привітні і чемні і ніколи ні на йоту не втрачаєте гідності. Вашу впевненість у собі можна навіть прийняти за гордість, але вона ніколи не стає образливою. У вашій присутності кожен почуває себе невимушено, і в якості господаря або господині ви — вище всяких похвал.

Ви поважаєте бажання інших і відчуваєте їх потреби. У любові ви пристрасні, щирі, вірні і романтичні — ідеальний коханий. Ви постійно напоготові, відстежуючи реакції, думки і почуття інших людей, і одне слово, погляд, вираз обличчя або жест можуть сказати вам більше, ніж іншій людині гори докладних пояснень.


Залишити відгук