Сонце в Терезах Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Леві — з вами не пожартувати, що ви людина, з різко загостреним почуттям власної гідності. Ви хочете, щоб близькі слідували ваших порад і не мали права вас послухатися. Ви дуже впертий, гордий і егоїстична людина. Якщо вмієте не перегинати в цьому палицю, вас поважають і люблять близькі люди, ви для них сила і авторитет. З Вами краще не сперечатися, а допомагати вам або співпрацювати, але ви завжди будете головний. Є у вас якесь «важничество», добре себе можете проявити на представницької роботи.

Ви сильні, рішучі, цілеспрямовані, відрізняєтеся постійністю думок і почуттів, і, якщо ви не живете тільки своїми емоціями, — які, до речі, дуже сильні, — ви здатні досягти впливу та стати дуже значним людиною. Небезпека для вас криється в тому, що ваші емоції поглинають вас, ви занадто захоплюєтесь романтичними мріями і уявленнями, наприклад, про ідеальну любов, які можуть понести вас дуже далеко від реального життя. Що стосується любові, то тут ви схильні до ідеалізму, хоча в питаннях сексу ви досконалий реаліст. Про вас можна сказати, що ви людина суворих поглядів, хоча, даруючи свою любов, ви чекаєте, що вам дадуть відповідь такою ж любов’ю і відданістю.

Ваші уявлення про життя рано склалися повністю. Не можна сказати, щоб у вашому світогляді переважало реалістичне начало, так як емоційні розчарування змусили вас повернутися до таким ідеалам і філософським концепціям, які здалися б примарними людина практичного складу. Тим не менш, ви знаходите велике задоволення у ваших мріях, і єдина небезпека для вас полягає в тому, що вони можуть поглинути вас повністю.

Мало хто може відповідати високим вимогам, які ви пред’являєте до людей; і навіть коли ви повністю захоплені любов’ю, гнівом, ненавистю, ревнощами або почуттям помсти, ви продовжуєте плекати ідею, що ви ідеаліст і що це випадкова помилка, а взагалі-то спалаху таких емоцій для вас зовсім не типові. Добре, якщо такі спалахи не увійдуть у вас у звичку, але вам слід тримати себе у вузді.

Ваша чуттєвість може повністю взяти контроль над вашою особистістю, якщо ви не будете обережні. Слід, у що б то не стало, подолати схильність (яку ви можете і не усвідомлювати) вважати, що ви самі створили власну систему цінностей.


Залишити відгук