День Народження 9 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Типову Діву, народжену 9 вересня, можна назвати воїном з серцем поета. Інтелект і практичність цього знака в поєднанні з інтуїцією і уявою числа народження наділяють вас науковим складом розуму і артистичним темпераментом. Подібно плоду груші, ви володієте жорсткою шкірою, але всередині опиняєтеся м’якше і солодше. Сміливість і відвага дозволяють вам протистояти будь-яких проблем і долати зустрічаються на шляху перешкоди. Чутлива, розуміюча природа робить вас турботливим, щедрим і готовим допомогти людям і тваринам, котрі потрапили в біду.

Народжені 9 вересня схильні до захворювань травного тракту. Натури чутливі і легко піддаються образам, вони володіють низьким запасом міцності і витримки, і будь-які стресові ситуації можуть викликати у них підвищення кислотності шлунка. Для деяких з них дієтичні вподобання можуть виражатись як у повній відмові від їжі (в умовах стресу), так і в елементарному ненажерливість (в стані депресії). Тому народженим в цей день слід не тільки дотримуватися розумного харчового балансу, але й розвивати в собі нові смакові відчуття. Крім того, їм необхідно долучатися до регулярних фізичних вправ, але не змагального характеру. Для хорошого сну більшу увагу потрібно зосередити на тому, щоб спальне місце було затишним і красивим.

Народжені 9 вересня неодноразово стикаються з різного роду ситуаціями, які пред’являють до них підвищені вимоги, що скоріше є наслідком їх власної непростий натури, ніж примхою долі. Якби вони навчилися частіше вибирати менш важкий шлях, а не йти самою складною дорогою, у них було б набагато більш спокійна, але, може бути, менше багата подіями життя. Поза всяким сумнівом, ті, хто народився 9 вересня, мають тягу до складним завданням. Швидко починають нудьгувати, вони знаходять нестерпним просто сидіти і рік за роком займатися одними і тими ж досить передбачуваними речами, які приносять (або не приносять дохід. Багато хто з них свідомо чи несвідомо пускаються на пошуки нових вражень, причому знаходять їх там, де інші не побачать нічого цікавого.

Знак Зодіаку 9 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які відрізняються наступними якостями: відповідальність, турбота про здоров’я, освіченість, послужливість, акуратність, копіткість, працьовитість.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за дріб’язковість, критичність. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Несе відповідальність за неприйняття невизначеності, а також недолік мрійливості.

Народилися 9 вересня знаходяться під заступництвом сузір’я Діви. Зоряний куратор наділяє їх особливими якостями. Так, Діви, що з’явилися на світ 9 вересня, практично невразливі зовні, насправді дуже ніжні, м’які натури. Поєднання непоєднуваного – родзинка їх особистості. Характер у представників знаку непростий. Але здоровий глузд не дозволяє Дівам перетворюватися в домашніх тиранів. Представники знаку самокритичні. Вони пред’являють до себе високі вимоги, об’єктивно оцінюють свої вчинки, досягнення. Вимогливі Діви і до оточуючих. Це робить їх коло спілкування не занадто широким, але виключно комфортним і надійним.

Їм постійно чогось не вистачає, незалежно від того, як би вони процвітали і як би їм не щастило, — просто народжені 9 вересня з дитинства відрізняються схильністю до здорового авантюризму, який допомагає їм значно прикрасити повсякденне життя. Саме така романтична спрямованість робить тих, хто народився 9 вересня, дуже привабливими для деяких представників протилежної статі (які, до речі, досить часто прагнуть оточити їх батьківській або материнській турботою). Але хоча народжені 9 вересня дійсно можуть потребувати подібної батьківської формі любові, вони, як правило, завжди залишаються незалежними і дуже примхливими натурами. Якщо народжені в цей день вбили собі в голову ідею зробити що-небудь, їх буде дуже важко відмовити від цього. Однак, будучи особистостями интроспективными, зближеними зі своїми власними внутрішніми процесами, вони зазвичай помічають, що зробили помилку або вибрали невірний шлях, навіть якщо їм на це потрібен деякий час. Та все ж однією з слабкостей тих, хто народився 9 вересня, є те, що вони схильні перебільшувати свої особисті проблеми і можуть з готовністю шукати допомогу не там, де слід.

Народжені в цей день можуть бути дуже відокремленими людьми, але зазвичай те, чим вони займаються, або їх основний інтерес змушують їх контактувати з суспільством. Вони дуже досвідчені в розумінні і навіть визначення того, що називається суспільним смаком, і того, як він може бути задоволений. Тут їм доведеться вибирати між вищим і навіть елітним рівнем, нижчим загальним знаменником або, може бути, знайти щось середнє. Тим не менш, незважаючи ні на що, народжені 9 вересня цілком здатні зробити при цьому купу грошей.

Для багатьох людей, що народилися 9 вересня, життя може бути постійною боротьбою зі страхами і небезпеками. Як не дивно, подібні страхи можуть зробити їх напрочуд успішними. Це ще одна причина, чому труднощі виробляють на них такий потужний стимулюючий ефект. Їм часто доводиться піддавати себе небезпеки з метою випробувати задоволення від подолання власних страхів. Народжені 9 вересня повинні контролювати темну сторону своєї особистості, що, однак, може підштовхнути їх до самоуничтожающему поведінки, з чим оточуючим буває нелегко змиритися, так як вони знають, що ці люди заслуговують поваги хоча б за те, що вони ніколи не підведуть.

Чоловік Діва — народився 9 Вересня

Чоловіки, c датою народження 9 вересня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — інтелектуальний, технічний, розумний, вірна, порядна. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 9 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 9 вересня, володіють наступними рисами: така дама — здатна, турботлива, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 9 Вересня

Представники цього знака зодіаку вміють домагатися поставлених цілей, незважаючи на перепони, які стоять перед ними. Народжені 9 вересня знак зодіаку Діва є сильними представниками, готові на знаменні подвиги. Акуратність, уважність, пунктуальність — це ті якості, якими можна було описати людей народжених 9 вересня знак зодіаку Діва. Якщо беруться за справу, то вивчають до найменших деталей, промацуючи кожен камінчик, крупинку. Це дає їм можливість виконувати будь-яке доручення або завдання. У будь-якій справі прагнуть удосконалюватись, що допомагає їм досягти вершин майстерності в улюбленій професії.

Підвищене бажання передбачити майбутні ризики ускладнює досягнення поставлених цілей. Все тому що народжені 9 вересня знак зодіаку Діва часто вдаються до перебільшення, гіперболізації. Від легких шляхів досягнення переходять до більш складним. Ці люди заручники власних хвилювань, суєти. Те, що дісталося легкою працею не може приносити задоволення. Істинні цінності таяться в непосильній і наполегливій праці. Тільки вкладаючи власні сили можна досягти ефективного результату і отримати від цього максимальне задоволення.

Народжені 9 вересня знак зодіаку Діва зможуть досягти вершин, завдяки праці, однак, від морального і фізичного виснаження врятують незвичайні, різкі зміни в житті. Це можуть бути пригоди, подорожі і всілякі нестандартні, спонтанні ситуації. У ці моменти найкращими супутниками будуть люди, які схильні до авантюризму. Коли народжені 9 вересня знак зодіаку Діва прокладає маленький шлях і здобувають свою першу перемогу, вони не покладаючи рук починають йти вгору, щабель за щаблем піднімаючись до вершини. Кожен раз вони ускладнюють своє завдання, підвищуючись за посадами, вибираючи більш складні професії.

Цінні знання, отримані з книг і практики є найціннішим багатством. Саморозвиток, самовдосконалення – це невід’ємна частка шляху народжених 9 вересня знак зодіаку Діва. Краще почуваються в атмосфері усамітнення, де вони самі зі своїм внутрішнім голосом і думками приймають важливі рішення. Діяльність, в якій вони постійно перебувають у контакті з людьми може створювати некомфортне емоційний стан.

Якщо народжені 9 вересня знак зодіаку Діва вирішили зробити яку-небудь дію, їх важко переконати у зворотному. На основі власного об’єктивного аналізу можуть виявляти в своїх діях помилки і перебільшувати їх. Для даного знака зодіаку важливо визнати свої помилки і заглянути в очі своїм власним страхам. У боротьбі з ними, все що не буде вбивати їх, робити їх сильнішими. Виховуйте в собі впевненість. Міркуйте вільний час, це допоможе знайти вам свої гарні здібності. Вашими ворогами є страх, накручування себе і відчай. Працюйте над своїми внутрішніми тривогами і не давайте їм взяти над собою вгору, тоді ви зможете досягти кращих результатів.

Любов і Сумісність

У любові ви жадаєте повного єднання з близькою людиною, однак вразливі і схильні захищати свою незалежність. Ви можете бути романтичним і пристрасним, а можете проявляти скритність і схильність до різких змін настрою.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

У народжених 9 вересня людях поєднуються практичність, високий інтелект, уява та інтуїція. Дивним чином уживаються в одній особистості артистичні здібності і науковий склад розуму. Народилися 9 вересня інакше як неординарними не назвеш. Суперечливі особистості цікаві, вони притягують до себе людей. Це дозволяє бути в центрі уваги, дає свого роду страховку від самотності. Останнього народилися 9 вересня не виносять. Люди чутливі і розуміють без праці знаходять друзів. Народилися 9 вересня толерантні, дбайливі, комунікабельні. Вони сміливі, відважні. Також народилися в зазначений день люди схильні до імпульсивних вчинків.

Народжені 9 вересня Діви спочатку орієнтовані на розв’язання складних завдань. Покаранням для них є рутинна робота. Зате неординарні проекти, що здаються нездійсненними, – те, що потрібно. На їх реалізацію Діви готові покласти життя. Причому не стільки заради результату, скільки заради задоволення від інтенсивної розумової діяльності в процесі. Діва, народжена 9 вересня, новатор. Її мислення прогресивно. Воно не терпить жорстких рамок і стандартів. Головне у професійній діяльності для Діви – розвиток.

Здоров’я і Хвороби

Фізичне здоров’я Дів зазвичай хороше. Але народився 9 вересня слід уважно ставитися до найменших розладів травлення. Недуги можуть мати фізіологічну і психосоматичну природу. Остання обумовлена вразливістю Дів. Гастрит або виразка шлунка, отримані на нервовому грунті, є найбільш поширеними діагнозами серед представників цього знака.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, вольові, володіють могутньою життєвою енергією люди. Вони спостережливі, пунктуальні, педантичні. Можуть проявити себе в медицині, науці. Народжені в цей день зазвичай щасливі, у фінансовій сфері їх супроводжує успіх. В родині взаєморозуміння і гармонія.

Поради Дівам, Народженим 9 Вересня

Діва здається самодостатньою особистістю. Насправді її життя часто перетворюється на боротьбу з небезпеками, страхами, комплексами. Спростити завдання допоможе досягнення внутрішньої гармонії. До неї у кожної людини свій шлях. Виховання впевненості в собі — завдання не з легких. Дозвольте собі поміркувати; знайдіть у собі справжні здібності і активно розвивайте їх. Занепокоєння і страх з’їдять вас, якщо ви не будете протистояти їм; навчіться захищатися. Залишайтеся життєрадісними і не піддавайтесь відчаю.


Залишити відгук