Сонце в Терезах Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Близнюках — повітряний знак наділяє Вас гострим розумом та вмінням підлаштовуватися під поточні обставини, ви рухливий людина, цікавий і в сімейному колі — товариська і прощає. Домашні вас люблять за легкий характер, хоча і вас може кидати з крайності в крайність, все залежить від поточного настрою. Завдяки Скорпіону, ваш розум стає більш критичним і проникливим, ви можете володіти літературними здібностями, писати цікаві статті, замітки, займатися глибокими дослідженнями.

Ви вмієте справити враження, добре відчуваєте людей і користуєтеся у них успіхом; стриманість надає певну частку шарму вашої вітіюватого манері висловлюватися. Ви володієте хорошим почуттям гумору, любите анекдоти і самі прекрасно вмієте їх розповідати. Ви справляєте враження рішучого людини, але тільки ви, напевно, знаєте, наскільки часто ви відчуваєте внутрішні коливання як раз в той момент, коли здаєтеся самим впевненим у собі людиною.

З-за своєї нездатності прийняти певне рішення ви, ймовірно, часто втрачаєте сприятливі можливості, а з-за свого добродушності потрапляєте в неприємності. Ви розумні, швидкі, поверхневі і можете навчитися чому завгодно; ви, напевно, маєте оригінальні та вишукані хобі, які забирають багато часу, так як одного-єдиного справи, одного інтересу або одного коханого не достатньо, щоб захопити вас цілком.

Завдяки такій різнобічності ви користуєтеся великим успіхом у представників протилежної статі, яких приваблює у вас поєднання запалу і відчуженості, романтизму і цинізму; однак такий успіх для вас — абсолютно недостатня причина для того, щоб дотримуватися вірність коханій людині, так як любов для вас всього лише стоїть в одному ряду з іншими хобі.

В чому ви потребуєте головним чином — це вміння зосереджуватися на одній меті, так як в будь-якому випадку життя сприяє вам. Чи ви щасливі і все дістається легко, або ви безтурботні і вас ніщо не турбує. Вам бракує внутрішньої спрямованості на успіх, ви будете плисти за течією, отримуючи задоволення від того, як здорово це у вас виходить, і насолоджуючись відкриваються перед вами пейзажами, швидко пристосовуючись до нових умов.

Ви схильні пристосовувати свої вимоги до того, що у вас вже є. Ваші цілі і бажання не дуже важливі для вас, чого ви хочете — це головним чином комфорту, і вам потрібно зовсім небагато, щоб отримати його. З вами дуже легко ужитися, поки не виникають зіткнення, так як ви перетворюєтеся в цього упертюха, якщо вами намагаються керувати. Вам властиве деяке норовливість, і ви здатні роздути ціле справу нісенітниці тільки для того, щоб показати, що ви нікому не дозволите сісти собі на шию.


Залишити відгук