Сонце в Терезах Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Скорпіоні, а Місяць у Козерозі — ви обережний і діяльний чоловік. Ніколи не робити поспішних висновків, прагніть все зрозуміти і ретельно прорахувати. Любите діяти підготовлено, щоб напевно. Здатні терпляче чекати своєї години. З близькими не дуже відверті, а з іншими людьми — хитрі і розважливі, хоча цього не показуєте. У вас традиційні, не змінюються з часом погляди на життя, на сімейний уклад, можна сказати, Домострой. Тонко відчуваєте людські слабкості і, якщо вас хтось принизить, здатні завдати у відповідь вражаючого удару. Надійні.

Для вас важлива незалежність заради незалежності — ви безцеремонно ігноруєте думку суспільства про вашу приватне життя і розумно підходите до вимог, що пред’являються людьми до вашої суспільного життя, так що, напевно, в своєму колі ви славиться колоритною особистістю.

Ваші можливості і сфера впливу можуть бути дуже широкими, так як ви досить амбітні і відчуваєте необхідність визнання своїх талантів. Ви завжди в авангарді нових ідей і вмієте сміливо і рішуче висловлювати віяння вашого часу і насущні потреби товариства. Ви пристрасний поборник правди, захисник переможених, володієте розвиненою свідомістю моральних і соціальних цінностей і прагнете переконати у своїх поглядах всіх знайомих.

У спорах ви відстоюєте свої судження з допомогою логіки і розумних аргументів, але занадто вперто стояти на своєму; якщо ви прийшли до висновку, що щось є правильним, вас неможливо умовити або переконати відмовитися від вашої думки. Але вас можна переконати за допомогою розумних доводів, ви здатні погодитися з точкою зору іншої людини, але тільки за умови, що в ній немає нічого, що вам представляється безчесним. В іншому випадку ви, не вагаючись, висловлюєте людина прямо в очі все, що ви думаєте про його погляди.

Незважаючи на вашу незалежність, ви прагнете не виходити за рамки громадських пристойності. Але якщо постає вибір між бажанням жити як вам подобається і необхідністю догодити громадській думці, то ви, безсумнівно, виберете перше. Ваші почуття щирі і піднесені. Ваша сексуальне життя важлива для вас, ви пристрасний і вірний коханець.


Залишити відгук