Сонце в Скорпіоні

Скорпіон надзвичайно витривалий. Його не зупиняють жодні труднощі і ускладнення: він шукає причину невдачі і усуває її. Невдачі виводять його з себе. Він схильний драматизувати їх, але повертається до початку шляху і починає знову. Він інстинктивно тягне ковдру на себе, і краще не потрапляти у нього на шляху: конкурент він небезпечний, образ не забуває і не прощає. У нього потреба бути весь час чимось зайняті. Любить щось переробляти, підновляти, розставляти. Бездіяльність його вбиває. Скорпіон любить владу гроші для нього — лише засіб зміцнення власної влади. Він вміє чекати своєї години. Його успіх починається там, де застрягли або відступилися інші. Він грає напевно, з точно розрахованим ризиком. Чим більш важка і секретна робота, тим більший прибуток він отримує.

Скорпіон вважає себе залізним і не розуміє, як інші можуть хворіти або втомлюватися. Курить і п’є, скільки влізе. Коли ж нарешті захворює, то забирається в нору, лягає в ліжко і глушить себе кінськими дозами медикаментів. Зазвичай одужує, тому що витривалий. Йому б треба займатися спортом, щоб виводити токсини (див. вище), а він воліє полювання або заняття вдома: щось переробляти, переставляти меблі, розбирати свої рідкості. З елементів показано залізо, магнезія, з трав — часник. Часто страждає хворобами сечостатевої системи. У жінок — болючі менструації, кісти, у чоловіків -імпотенція (часто уявний). В останньому випадку рекомендуються препарати женьшеню.

Стихія води в зоні оформлення має недвозначну призначення: змінювати світ, стосовно до людини це відноситься і до його внутрішнього світу, психіки, і його зовнішньої реальності, що її оточує. Головне видиме протиріччя Скорпіона полягає в тому, що, з одного боку, він, ставлячись до жіночого початку, повинен бути пасивно-сприймає, з іншого ж боку, перебуваючи під управлінням Марса і маючи мету трансформації реальності, змушений проявляти більшу активність. Це протиріччя дозволяється наступним чином: спочатку Скорпіон пасивно-выжидающ, проте залишає за собою право регулювати на зовнішні впливи, і в тих випадках, коли він реалізує це право, він діє досить енергійно (управитель Марс) і наполегливо (постійний хрест).

Якщо Рак найглибший знак Зодіаку, розрахований в чистому вигляді на сприйняття реальності, то Скорпіон вже володіє потужним арсеналом впливу на неї. Обидва знака вміють слухати, але Скорпіон до того ж вміє буквально змусити співрозмовника розповісти все, що завгодно, навіть якщо останньому доведеться розкрити особисті секрети або повідати інтимні подробиці, зовсім не підлягають розголошенню. Як це вдається Скорпіонам — їх секрет (один з багатьох), але без магії або гіпнозу тут явно не обходиться. Після цього розвинений Скорпіон може дуже точно сприйняти внутрішню проблему людини і деякими потрібними словами пояснити її суть, чому проблема іноді просто зникає, а іноді людина, побачивши себе дещо глибше, знаходить у собі шлях і сили для її вирішення.

Таким чином, розвинений Скорпіон — природжений психолог, в рівній мірі він може займатися самоаналізом, досліджувати глибини своєї психіки, виокремлювати програми підсвідомості і вивчати їх взаємодію і в деякій мірі свідомо їх видозмінювати. Однак набагато сильніше йде у Скорпіона постійна не залежить від його волі трансформація психіки: як кажуть, Скорпіон поїдає сам себе. Ця трансформація може йти більш або менш гармонійно і конструктивно, але в будь-якому випадку вона викликає глибокі емоції, по силі і глибині емоцій Скорпіон перевершує всі знаки Зодіаку.

У той же час Скорпіон не настільки вразливий, як Рак, оскільки у нього більше можливостей для вираження своїх емоцій (вони все-таки трохи більш поверхневі, ніж у Рака, який їх навіть не завжди усвідомлює і в будь-якому випадку виражає насилу, що символізує падіння Марса). Емоції Скорпіона, будучи виражені зовні, виробляють не менш сильну дію, ніж пряма агресія Овна (яким вже управляє Марс), але виглядає зовсім інакше, бо передається швидше телепатично (поглядом, інтонацією, шипінням), і тому від них набагато важче заблокуватися, ніж від прямого нападу Овна: Скорпіон ніби передає свій емоційний стан прямо у ваш центр сприйняття, минаючи звичайні органи чуття.

Якщо ж Скорпіону не вдається адекватно висловити свої емоції, вони йдуть всередину і отруюють його психіку, тому йому важливіше всіх інших знаків навчиться психорегуляції і вмінню ставати прозорим для дисгармонійних йому випромінювань.


Залишити відгук