Сонце в Стрільці — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Діві — ви дуже суперечлива людина. Тому що знак Стрільця — це авторитет, перспектива, гордість і розмах. А Діва вважає, що краще «синиця в руці, ніж журавель у небі». Поєднання таких різних якостей в одній людині призводить до внутрішніх суперечностей і вас кидає то до одного, то до іншого. Ваш аналитичный розум схильний до філософських роздумів і тільки від вас залежить, чи будете ви дорожити своєю синицею або ризикнете на журавля.

Це поєднання планет вказує на великий інтелект, як здатність проводити детальний аналіз, так і узагальнювати розрізнені деталі в єдине ціле. Іншими словами, ви — мислитель, але ваші філософські роздуми не можна назвати повністю відірваними від життя. Ви досить практичні, але не приземлені, і досить романтичні, але в теж час практичні. Ви зможете добитися найбільшого успіху інтелектуальної чи творчої діяльності — в юриспруденції, теології, медицини, літератури чи музики, де зможете об’єднати ці якості і дати їм найкраще вираження. Хоча ви здатні також займатися бізнесом, ви відчували б себе скутим його рамками і рано чи пізно залишили б його.

Ви завжди тримайте бік програв, так гаряче відстоюючи принципи справедливості, що цілком здатні переконати аудиторію у своїй правоті. Таким чином, ви можете стати хороші адвокатом, а якщо ви обмежені вузьким колом спілкування, цілком можете вплинути на образ думок оточуючих вас людей. У вас немає нічого дрібного чи дріб’язкового, і, хоча ви дуже співчутливий людина, вагомість вашої мови надає неупередженість, з якою ви викладаєте свої погляди та ідеї. Ви дипломат і здатні залучити людей на свій бік не тільки ідеями, а й своєю чарівною манерою поведінки. Ви володієте тим, що називають чарівністю, але несвідомим і небросающимся в очі, а ці приваблює ще більше.

Жилка критичності присутня у вас так чи інакше, остерігайтеся перетворитися в самовдоволеного пуританина, хоча треба сподіватися, що з вашими терпимістю і розумінням, з якими ви ставитеся до людей, до цього не дійде. Остерігайтеся також прояви будь-яких ознак комплексу неповноцінності. Розвивайте вашу здатність аналізувати деталі; вчіться уважно вивчати речі і бачити їх наскрізь, і тоді, завдяки своєму інтелекту, ви досягнете дуже багато чого.


Залишити відгук