Сонце в Стрільці — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Тельці — ви діловий і практичний чоловік, що вміє побачити в далеких цілях конкретну вигоду. Реально дивіться на речі, вмієте контролювати власні емоції, ніколи не поспішайте і все намагаєтеся отримати прибуток. Ви любите, коли вдома все затишно і красиво, зручно і безпечно. Зовні ви дуже товариська людина, оточуючі вам схильні довіряти. Ви прагнете до добрих і гармонійним відносинам з людьми і вони Вам відповідають тим же.

Ви привітні, чемні, романтичні і повні ідеалів. Ви добре розбираєтеся в навколишньому світі та людях, але не поспішайте застосовувати свої знання на практиці. За натурою ви-філософ і здатні так захоплюватися абстрактними роздумами, що дозволяєте собі не домагатися реальних життєвих цілей. Найкраще для вас буде присвятити себе якомусь творчому заняття, де ваш ідеалізм не тільки зможе знайти конкретне вираження, але і буде винагороджений матеріально. Музика приваблює вас найбільше. Ви вважаєте, що освіта має дуже велике значення в житті людини, і, навіть якщо ви не встигли отримати закінченого освіти, ви будете все життя вчитися самостійно.

Ви людина швидше емоційний, ніж честолюбний, і шукаєте швидше духовного, ніж до матеріального задоволення в житті, якщо б ви не були вже забезпеченою людиною (яким ви, ймовірно, і є), ви, напевно, знехтували б зароблянням на життя і кинулися в погоню за якоюсь примарною метою.

Ви сподіваєтеся, що вам допоможе Бог, і він виправдовує ваші сподівання, принаймні в тому, що стосується вас особисто. Ваша віра простягається і на людей, які зазвичай виправдовують її, як це не дивно. У любовних стосунках ви виявляєте собою один із самих чудових типів коханого— пристрасний, ніжний, вірний і відданий. Ви здатні пожертвувати всім заради кохання, але, ймовірно, від вас цього не потрібно.

Ця комбінація Місяця і Сонця вказує на прекрасне подружжя, коли люди завдяки взаємної поваги і розуміння цілей один одного (які можуть бути дуже різними) отримують велике задоволення у шлюбі і зберігають любов на довгі роки. Ви постійні і при цьому не пуританин — чудове і рідкісне гідність. Ви вірите в краще, але ви далеко не сліпий оптиміст. Досвідченість і почуття гумору утримують вас від самовдоволення, а серйозність оберігає від легковажності.


Залишити відгук