Сонце в Стрільці — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Скорпіоні — ви дуже спритний, чіпкий і наполеглива людина, яка має стратегічний тип мислення. Ваш тонкий гумор межує з чорним гумором, Ви не будете церемонитися у висловлюваннях, волієте говорити те, що думаєте. Ви дуже наполегливі в своїх цілях і справах, обдурити себе не дозволите. Ви дуже сильна особистість з цільними планами на життя, але вам бракує тактовності у спілкуванні, це створює вам ворогів.

Ви дуже темпераментні й незалежні, рано розвиваєтеся і прагніть самі прокладати свій шлях у житті. Ви завжди знаєте, чого хочете, і тим або іншим способом, але вам майже завжди вдається реалізувати свої бажання. Ви дивитеся на життя філософськи, володієте гострим, швидким розумом, розвиненим почуттям не тільки власної гідності, але й прав і свобод оточуючих.

Ви не суддя своїм друзям, і, хоча в душі можете схвалювати або не схвалювати їх вчинки, дотримуєтеся принципу «сам живи і іншим жити не заважай». Твердо знаючи, що правильно, а що не правильно, ви, на щастя, не схильні до повчальності, і люди охоче діляться з вами своїми проблемами, знаходячи у вашій особі вдячного і співчуваючого слухача.

Ви чутливі і стримані, не схильні до відвертого прояву своїх симпатій, але, так чи інакше, їх висловлюєте. Що стосується навчання, то ви прекрасний студент, вдумливий і інтуїтивно схоплюють суть предмета. Ви вмієте узагальнити отриману інформацію таким чином, що вона набуває нове і незвичайне значення. Ви смешливы, володієте прекрасним почуттям гумору — ви душа компанії, якщо на вас не нападає черговий напад філософськи-похмурого настрою.

У любові ви поєднуєте запал пристрасті зі здоровим глуздом, так що ваші романи відрізняються доброчесністю і оточені ореолом романтичної філософічності. Ви трохи знервовані, але завдяки суворої самодисципліни і самообмеження вам вдається перевести своє збудження в конструктивне русло і направити його на досягнення конкретних цілей, так що ви, без сумніву, далеко підете у житті. Ви ставитесь до життя дуже серйозно і, незважаючи на все ваше почуття гумору, не схильні легковажно ставитися до своїх зобов’язань.


Залишити відгук