День Народження 8 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, що народилися 8 вересня, являють собою старанних, відповідальних працівників і з готовністю протягнуть руку допомоги нужденним. Ваш розум заповнений практичними завданнями, і ви знаєте, як виключити з голови сторонні думки, сконцентрувавшись на найважливіших планах. Ви не маєте наміру вибачатися за свої амбіції і за те значення, яке надаєте матеріальним цінностям. Суспільне визнання і значні фінансові доходи є чесною компенсацією за добре виконану роботу. Ви можете бути цілком і повністю відданим своєї компанії, користуватися повагою начальства, але проявіть себе ще краще, якщо будете за щось відповідати.

Більшість народжених 8 вересня взагалі важко піддаються переконанню, і, зокрема, це стосується їх здоров’я. У цьому сенсі їм корисно усвідомити для себе допущені помилки, з тим щоб протистояти хворобам, які вони самі собі створюють. Хоча вони активно пропагують здорові міркування серед оточуючих, до власної дієти і стилю життя ці люди бувають не настільки педантичними. Оскільки вони схильні до впливу стресу, а також досить часто страждають надмірною вагою, особливу важливість для них набуває необхідність коригування харчування. Велику увагу слід приділяти теплоті Дружніх стосунків, любові і взагалі всього, що пов’язане з емоційною сферою.

Особистість тих, хто народився 8 вересня, аж ніяк не легко розгадати. На перший погляд може здатися, що ці люди цілком свідомо зацікавлені в наведенні порядку в справах, що стосуються поліпшення долі їх сім’ї, соціальної чи національної групи. Однак якщо вони зійдуть з правильного шляху, то, швидше за все, збережуть повну впевненість у тому, що діють розумно і з повною відповідальністю, хоча хіба що сліпий не помітить їх помилок. І все-таки — завершуються їх зусилля благополучно чи ні, поза всяким сумнівом, ті, хто народився в цей день, сильно впливають на своє оточення.

Знак Зодіаку 8 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Землі, які володіють наступними якостями: порядність, обачність, відповідальність, скрупульозність, тверезий аналітичний розум, емоційна врівноваженість, економність.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює педантичність, критичність. Планета сприятлива для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за неприйняття невизначеності, а також недолік мрійливості.

Діва, яка народилася 8 вересня, є особистістю неординарною. Вона амбітна, практична. Особливе значення Діва надає матеріальним цінностям. І чужу думку з цього приводу її не цікавить. Діва, народжена 8 вересня, доброзичлива, товариська, привітна. Вона легко сходиться з людьми, не проти завести нове знайомство. Але в близьке коло будуть допущені тільки багаторазово перевірені друзі. Причому такий підхід – вибір зрілої Діви. В молодості представники цього знака надмірно довірливі, завдяки чому постійно набивають шишки.

Народжені 8 вересня часто бувають незрозумілі оточуючим, що посилюється їх схильністю до секретності. Однак вони з успіхом можуть представляти або навіть символізувати той чи інший життєвий стиль або групу завдяки тій ролі, яку вони відіграють. Вони прекрасні актори на сцені життя, здатні світитися в різних амплуа, але все ж більшість із них воліють не розкидатися. Багато з тих, хто народився 8 вересня, ділять світ на чорне і біле і таким чином сильно схильні до впливу сил добра і зла. Вони рішуче стає на захист віри, сім’ї, партії чи держави, якщо їм загрожує небезпека. Але найсмішніше, що самі вони нерідко виявляються головними ворогами! Тому виключно важливо, щоб народжені у цей день витратили час на перевірку власних цінностей і переконалися, що вони дійсно настільки чисті, як здається. На них лежить величезна відповідальність пізнати природу своїх дій і віддавати собі повний звіт в наслідки своїх вчинків.

Народжені 8 вересня часто здатні контролювати інших завдяки своїй майстерні грі і почуттю гумору, але також і завдяки своїй неабиякій серйозності. І справді, їх рідко хто-небудь не приймає всерйоз. Складаються з маси заплутаних протиріч, народжені 8 вересня навряд чи зачарують тих, хто з ними пов’язаний. Багато з них заробляють глибоку повагу, деяким поклоняються, а деякі навіть здатні навіювати страх. Мати їх як батьків, чоловіка або коханця може бути саме по собі дуже непросто. Вони можуть проявляти неймовірну вимогливість, бути негнучкими, навіть тираничными, але в той же час надійними і заслуговують довіри.

Народжені 8 вересня люблять бути на чолі своєї групи, чи то в особистому житті або в суспільній. Політика може бути особливо приваблива для них, і якщо вони не беруть на себе роль лідера в суспільному житті, то зазвичай виявляють жвавий інтерес до актуальних питань свого часу. Їх погляд на ці проблеми може бути не самим терпимим. Найчастіше вони підтримують сформований статус-кво і виступають проти будь-яких необдуманих і руйнівних (як вони це бачать) змін. З людьми, народженими в цей день, по суті, нелегко уживатися. Вони, однак, не залежать від думки інших, але суворо дотримуються свого власного курсу, знаючи в душі, що те, що вони роблять, однаково добре для всіх.

Чоловік Діва — народився 8 Вересня

Чоловіки, які народилися 8 вересня — володіють наступними рисами: такий кавалер — інтелектуальний, відданий, здатний, ефективний, сумлінний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 8 Вересня

Жінки, що народилися 8 вересня, характеризуються такими якостями: така дама — організована, розумна, добра. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 8 Вересня

Ці люди наділені якостями лідера, часто складаються на чолі групи або спільноти. Цінують свій час, плануючи події, зустрічі, заходи. Народжених 8 вересня знак зодіаку Діва приваблює політика. Вони вважають, що власні інтереси в рівній мірі корисні для всіх, від того, складно уживаються з іншими людьми. Практично не прислухаються до думки оточуючих, дотримуються власної точки зору.

8 вересня знак зодіаку Діва. Навколишні часто знаходяться під підпорядкуванням контролю народжених 8 вересня. Серйозність і почуття гумору є головною складовою, які допомагають впливати на суспільство. Протиріччя у собі заважають справити хороше враження, деякі сприймають цих людей несерйозно. У любові і відносинах народжені 8 вересня знак зодіаку Діва вживаються погано, все із-за відсутності лояльності і небажання пошуку точок дотику. Незважаючи на нелегке поведінку і темперамент цей знак зодіаку володіє надійністю і довірою.

Народжені 8 вересня знак зодіаку Діва бачать світ в двох кольорах: чорне і біле, добро і зло. Готові захищати тих, хто наражається на небезпеку, зокрема свою сім’ю, рідних, близьких, друзів. Нерідко цей знак сам є небезпекою для своєї сім’ї, якщо врахувати, що деякі з них мають тираничными схильностями. Тому важливо розуміти свій внутрішній світ і розібратися в ньому. День Народження 8 вересня знак зодіаку Діва. Є прекрасними акторами в життя, змінюють свої образи і пробують себе в нових ролях. Часто бувають незрозумілими для оточуючих, від того вдаються до скритності.

Людей народжених 8 вересня складно розгадати, вони по справжньому таємничі. Для незнайомих людей мотиви народжених 8 вересня знак зодіаку Діва можуть бути досить зрозумілі, але це тільки на перший погляд. Все може бути зовсім не так, як здається. Це і надає інтерес незнайомим людям розгадати і зрозуміти народжених 8 вересня. Однак для багатьох вони так і залишаються загадками. У повсякденному житті Діви веселуни, у них багато друзів і знайомих, яким вони з радістю готові прийти на допомогу в потрібну хвилину. У діалогах з людьми можуть здатися розважливими і в теж час скрупульозними. Майже завжди впевнені у правоті своїх слів, навіть якщо слова не відповідають дійсності. Намагайтеся бути менш категоричними, сувора категоричність може зашкодити Вам і оточуючим. Розвивайте в собі лояльність. Намагайтеся надавати увагу великим цілям.

Любов і Сумісність

Зовні ви здаєтеся холодним і відстороненим, але всередині добросердечны і ранимі. Якщо ви зможете подолати страх емоційної близькості, то перетворитеся в люблячого, турботливого, надійного друга чи партнера.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народилися 8 вересня відповідальні, наполегливі. Вони завжди досягають бажаного. Такі люди – чудові виконавці. Вони можуть бути хорошими керівниками при достатній кількості професійних знань, досвіду. Народилися 8 вересня – видатні практики. Вони постійно обговорюють якісь завдання, приймають рішення. Такі люди рідко помиляються. У міжособистісних відносинах вони надійні. Друг, який народився 8 вересня, сам протягне руку допомоги в потрібний момент.

Діві, яка народилася 8 серпня, будь-яку справу по плечу. Відрізняє людей, народжених у зазначений день, відповідальність, дисциплінованість. Представник знаку може стати інженером, діячем мистецтва, вченим. Сфера діяльності повинна передбачати можливість генерувати ідеї, плекати їх, реалізовувати проекти під грифом «Таємно». Схильність до секретності – причина того, що відкриття багатьох вчених, що народилися 8 серпня, так і не стали відомими.

Здоров’я і Хвороби

У відношенні здоров’я Діва, яка народилася 8 серпня, теоретик. Вона може годинами міркувати про необхідність режиму, дієти, здорового способу життя. Але далі розмов справа не йде. Режиму на практиці Діва не дотримується. За якістю харчування стежити для неї теж дуже втомлює. І багато років представник знака на здоров’я не скаржиться. Але варто зіткнутися зі стресовими факторами, і букет хвороб гарантований.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, рішучі, сильні особистості. Вони працьовиті, цілеспрямовані, мають завжди свою думку і, якщо впевнені у своїй правоті і справедливості, то не змінять своє рішення ні за яких умов. Вони відповідальні; те, чим займаються, роблять на совість. На них можна покластися, ойи не підведуть і не зрадять. Це надійні люди. В житті у них будуть злети і падіння, але, подолавши усі негаразди, вони гідно вийдуть з усіх колотнеч і зможуть створити для себе прекрасні умови життя.

Поради Дівам, Народженим 8 Вересня

Ваші думки та ідеї не завжди легкі для сприйняття оточуючими. Не варто нав’язувати їх занадто сильно; нехай інші осмислять їх самостійно. Намагайтеся зберігати індивідуальність. Остерігайтеся тенденції до авторитаризму і байдужості. Скритна Діва може використовувати свої розумові здібності по-різному. У представника знака є все, щоб стати талановитим маніпулятором. Але вміння контролювати інших необхідно розвивати. Для гармонії в особистому житті Діві не завадить критичність. Не варто ідеалізувати партнера. Що стосується особистих досягнень і здоров’я, тут все залежить тільки від самої Діви.


Залишити відгук