Сонце в Стрільці — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Стрільці — ви дуже великодушний і життєрадісна людина, всі ваші стрельцовские якості подвоюються! Ви активні, оптимістичні, життєлюбний, уважні, мрійливі. У вас філософський склад розуму і щирість у спілкуванні. Інколи ви занадто важничаете і прагнете показати себе з кращого боку. Ви не любите когось обговорювати і засуджувати. Володієте організаторськими і, можливо, ораторськими здібностями. Готові повести за собою людей.

Нервова енергія — це і ваша сила і ваша слабкість. У будь-якому випадку, навіть без цих аспектів, ви потребуєте періодичного відпочинку. У вас філософський склад розуму, ви моментально переходьте від частковостей до узагальнень і розглядаєте речі, людей і проблеми скоріше в цілому, ніж в деталях.

Ви сприймаєте дійсність з певною часткою релігійності і схильні до беззастережного прийняття якої-небудь релігії, зводу правил або набору вірувань, до яких ви прив’язуєте свої погляди і розробляєте на їх основі свою життєву філософію. У вас сильна потреба в класифікації; ви наклеюєте ярлики, відносите речі до певних категорій — надаєте організованість інформації, якою ви володієте.

Ви дуже чутливі й темпераментні, здатні моментально переходити від бурхливої радості до безмежного відчаю. Стикаючись з різкістю і недоброзичливістю, ви засмучені, вони просто ставлять вас в глухий кут, вами можна керувати лише за допомогою ласки і розумних доводів, так як, незважаючи на вашу чутливу натуру, ви не змиріться з несправедливістю, недоброзичливістю і не приймете нелогічних аргументів у суперечці.

У вас є дуже багато від реформатора, який вірить, що світ повинен жити за його принципами, правилами і його моральним засадам. Тому люди, народжені під цим поєднанням планет, часто стають проповідниками, адвокатами, суддями, і, володіючи красномовством, логікою і переконливістю, стають досить впливовими людьми. Ви любите подорожувати і можете витрачати більшу частку вашої нервової енергії на фізичні руху. Ви скрізь відчуваєте себе як вдома, як циган, який влаштовується на нічліг там, де його застає ніч.


Залишити відгук