Сонце в Стрільці — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Рибах — ви дуже мрійливий і неспокійний чоловік. Місяць у Рибах розширює вашу уяву і ви прагнете виразити себе у творчих поривах. Вам дуже швидко набридне одноманітність. Стрілець кличе вас в далекі дали і в своїх мріях ви вже давно до них долетіли. А ось долетите ви до них в реальності — залежить від ступеня вашої нерішучості. Ви часто себе недооцінюєте. З Вас вийде хороший духовний наставник, благодійник, місіонер, помічник і захисник знедолених.

Ви — філософ. Незалежно від того, який спосіб життя ви ведете, ви захоплені однією великою ідеєю, якої ви ніколи не зміните. У вас є своя власна духовна життя, ідеї та ідеали, і хоча вони не завжди знаходять вираз у повсякденному житті, але допомагають вам зрозуміти суть оточуючих вас подій і явищ. Про вас можна сказати, що ви людина практичного складу, ви мислите і існуєте як би відсторонено від навколишнього, і, хоча ви щасливі і тому потреба вам не загрожує, вас, тим не менш, не дуже цікавлять матеріальні блага.

Ви — справжній місіонер, гостро відчуває потребу людей в більш високих ідеях, високі почуття, у культурі, релігії та філософії. Чи займаєтеся ви мистецтвом або іншою професійною діяльністю — ви не схильні до занять бізнесом — на вас надихає не принцип «мистецтво заради мистецтва», а скоріше «мистецтво для блага людей».

Віддаючи собі звіт у своїх достоїнствах, ви, тим не менш, володієте істинним духом смирення, яке ви можете собі дозволити, тому що відчуваєте свою тісний зв’язок з вищими силами. Ви схильні до містики, і вам легко відкриваються універсальні істини. Ви володієте глибоким інтелектом, інтуїцією, і вам легше оперувати широкими узагальненнями, ніж деталями. Вам слід розвивати здатність до зосередження. З емоційної точки зору ви вразливі і романтичні і можете попастися на вудку хитрунів, які скористаються вашою доброзичливістю у своїх корисливих інтересах.

Ви незлопам’ятні, здатні на підлість чи мстивість, вам чужі такі почуття, як ревнощі, злість або заздрість, і, незважаючи на ваше щире бажання зробити людей більш досконалими істотами, ви дуже терпимо ставитеся до їхніх слабкостей. Ви все розумієте і все прощаєте; ви ніякий не суворий суддя або ангел помсти, а швидше цілитель духа, який прагне принести полегшення і зазвичай знаходить широке поле діяльності для своїх поривів до милосердя.


Залишити відгук