Сонце в Стрільці — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Близнюках — вас можна назвати великим інтелектуалом, яким всі і скрізь цікаво. З-за такої пристрасті до нової інформації ви можете втрачати основну нитку своїх дій і розпорошуватися на філософію, забувши про справу. Ви не можете сидіти на місці, вас приваблюють нові враження в поїздках і подорожах. Дисциплінованості у вас мало, зате ідей і планів громаддя! Вмієте підлаштуватися під будь-яку ситуацію, ніде не пропадете. Бережіть нервову систему.

Ви авантюрист за вдачею, завжди у пошуку нових життєвих вражень і нових романтичних пригод і вдосталь помандруєте по світу, перш ніж заспокоїтися. У матеріальному відношенні ви щасливі, гроші приходять до вас легко, тому що потреба вам не загрожує. Вас не дуже хвилює забезпеченість — можливо, тому, що вона у вас завжди була, — але так чи інакше вам завжди вдається вийти з важкої ситуації з повними кишенями грошей. У промовах ви бойки, може бути навіть красномовні, чудово вмієте висловлювати свої думки і усно, і письмово.

Це одне з положень планет, при якому людина заробляє собі на життя інтелектуальною працею і вміє завдяки цьому досягти престижного становища в суспільстві. Це положення вказує на явну гуманітарну і творчу спрямованість розуму, і якщо ви робите кар’єру в бізнесі, рекомендуємо залишити її і зайнятися інтелектуальною працею: адже вам є що запропонувати людям, це заняття принесе вам більше доходів, а фізичної енергії ви витратите набагато менше.

Ідея отримати все, не витративши нічого або майже нічого, дуже близька вам. Більше того, ви знаєте, як цього досягти. Ви ніколи не продасте свою працю за безцінь і вмієте представити свої можливості в такому вигідному світлі, що ті, від кого залежить оплата вашої праці, завжди готові добре заплатити за те, що ви їм пропонуєте.

Ви справляєте враження мудрого і сильного людини, але тільки ви знаєте, наскільки це відповідає дійсності. Ви краще розбираєтеся в інших, ніж у собі, схильні ставитися до себе надто серйозно, і це одна з причин, чому й інші також належать до вас серйозно. Ви горді, іноді в дрібницях, і здатні відпускати уїдливі зауваження на адресу тих, хто намагається зайняти ваше місце в центрі загальної уваги.

Ви привабливі для протилежної статі, але не постійні в любові: ваша невгамовність вимагає різноманітності. Незважаючи на свій ідеалізм, ви людина досить практичний і знаєте, на якій стороні бутерброда намазано масло. Ви не зробите безчесного вчинку, але здатні виправдати підлість міркуваннями прагматизму. Ви терпіти не можете, коли люди втрачають сприятливу можливість, самі ви ніколи не пропустіть свого. У гонитві за цими можливостями ви здатні напружитися і опинитися на самому верху в числі перших, тоді як інші думають, що ви безнадійно відстали. У будь-якому випадку ця позиція першопрохідника, людини, здатної впливати на розум і надихати людей на практичні звершення, не забуваючи при цьому і про своїх інтересах.


Залишити відгук