Сонце в Стрільці — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Козерозі — у вас гармонійно поєднується широкий і далекоглядний погляд на речі з практичним розрахунком і серйозним підходом. Це якості успішного бізнесмена. Ви вмієте організувати справу, обережно прорахувати всі ризики, передбачити можливі проблеми і почекати вдалий час. Ви надійний і відповідальний Стрілець, вимагає до себе поваги. Якщо ви поставили перед собою мету, то йдете до неї чітко, не звертаючи.

Ви — яскравий мислитель, здатний досягти успіху і досягти впливового становища завдяки силі та оригінальності свого розуму і виразності мови. Ви володієте розвиненим почуттям гумору, яке, навіть якщо і не виражається явно, надає чарівність і експресію всьому, що ви говорите. Ви дуже добре відчуваєте настрої в суспільстві і знаєте, як звернутися до великим групам людей. Поєднання властивого вам ідеалізму і широкого кругозору, плюс істинний дух лідерства — все це робить вас людиною, з яким слід рахуватися.

Жвавість вашої мови не справляє враження поверховості, як це зазвичай буває з многоречивыми людьми, і, якщо ви не дієте під впливом пориву, ваші вчинки відрізняє здоровий глузд. У стані збудження або обурення або під впливом імпульсу ви схильні до поспішних висновків і безрозсудних дій, хоча і благородним, так як ви завжди виступаєте на боці справедливості. Ви схильні впадати в обурення і праведний гнів, який приводить в тремтіння правопорушників різного спрямування, так як ваша моральна сміливість непохитна.

Що стосується емоційної сторони вашого характеру, то ви ідеаліст, ваші емоції можуть бути небезпечними, і ви швидше зможете справити враження на інших, ніж самі опинитеся під враженням чого-небудь. Ви приймаєте себе всерйоз, і інші, ймовірно, будуть чинити так само; ви вимагаєте уваги від коханої людини, так і від людей, яких вам доручено керувати. Ви мислите широкими категоріями, що вас цікавить скоріше загальне, ніж приватне, і така широта мислення надає ваших любовних відносин якийсь відтінок відчуженості, який, однак, не поширюється на фізичну сторону любові.


Залишити відгук