Сонце в Стрільці — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Раку — ви інтуїтивний тип особистості, любить домашній затишок і свою сім’ю більше всього на світі. Ви добре відчуваєте своїх близьких, завбачливі і дбайливі. Іноді ваші почуття «зашкалюють» від напливу емоцій і ви кидаєтеся в крайність. Пам’ятайте, що під сильною емоцією можете накоїти справ», тому що ваші почуття переважають над розумом. Нерішучість і м’якість — теж ваші відмінні риси характеру.

Ви інтуїтивні, поетичні та чутливі, володієте достатньою пристосовністю, щоб прикласти свої здібності майже в будь-якій сфері діяльності, яку ви виберете, і досягти в ній досконалості. Ви здатні до абстрактного мислення, широких філософських узагальнень і в той же час володієте хорошим діловим чуттям. Коли ви мислите ясно, ви будь бачите наскрізь, але вам притаманне також і деякий легковірність, вам можна пустити пил в очі, особливо якщо зіграти на ваших почуттях або марнославстві.

так само ви здатні повірити в різні незвичайні концепції, в метафізику, спіритизм і т. п. У справах це якість, ймовірно, проявляється в тому, що ви вірите в сприятливе завершення самих нездійсненних проектів. Забавно, але, використовуючи свою винахідливість і енергію, вам іноді вдається реалізовувати самі безнадійні ідеї, так як жодна задача не буде для вас надто важкою, якщо ви твердо вирішили з нею впоратися.

Проте остерігайтеся з-за свого оптимізму і вразливості піддатися спокусі витратити свою енергію на завдання, які не вирішуються в принципі. При першому ж зручному випадку ви пускаються в ризиковані підприємства, якщо сподіваєтеся на величезний виграш. Подумайте спочатку, перш ніж випускати на волю свій ентузіазм, щоб не опинитися біля розбитого корита. Хоча і в цьому випадку ви не отчаиваетесь, а пускаються на пошуки нових проектів.

З емоційної точки зору ви влюбливі, але непостійні. Не те щоб вам швидко прискучила стара любов, просто ви прагнете до новизни. Скрізь — у навчанні, у справах, в любові, в ідеях — вас цікавить швидше внутрішній, ніж зовнішній. У бізнесі вас цікавить швидше грунтовність, ніж його зовнішній антураж; у творчості, так само як і в любові, вас цікавить якість, а не кількість. Ваші великі здібності і високі ідеали будуть винагороджені рівно в тій мірі, в якій ви зможете зосередитися і не розпорошувати свою енергію.


Залишити відгук