Сонце в Стрільці — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць в Овні — ви людина активна і стрімкий, на місці сидіти не можете, Вам хочеться діяльності, перемог, досягнень, змагань. Ви неспокійний, поспішний і непосидючий Стрілець. У Вас в голові зріють ідеї, які ви готові реалізовувати в життя хоробро, самовпевнено і невідкладно. Ви не боїтеся роботи, але віддаєте перевагу великі справи (не мелочитесь), ставите перед собою високі цілі. Ви чесна, відверта і пряма людина.

Ви першопроходець — безстрашний, динамічний, невтомний, здатний керувати іншими людьми і працювати на загальне благо, незважаючи на великі особисті амбіції і марнославство — але до тих пір, поки ви будете перебувати на першому плані. Ви співчуваєте невдахами і можете встати на точку зору іншої людини не поступаючись своєю власною. Ви вмієте поєднати обидві точки зору до взаємній вигоді і завдяки цій якості можете стати прекрасним організатором великих або дрібних проектів і підприємств, ставши на чолі яких і тримаючи в своїх руках бразди правління, ви будете вершити долями оточуючих.

У любовних стосунках ви пристрасні й щирі, втілюючи свої ідеали в повсякденних справах, ви стаєте прекрасним коханим. Ви прагнете настояти на своєму, хоч і здатні на компроміси, але робите це так хитро, що людям потрібно досить багато часу, щоб зрозуміти, що ваші «компроміси» — це зазвичай на дев’яносто відсотків — ваша точка зору і лише на десять відсотків — їх. Ви не дуже дипломатично, але вмієте відверто висловитися так, що люди не ображаються, хоча вони можуть спочатку трохи кривитися від ваших промов, але в кінці вони вже посміхаються.

Ви дуже чесні і не поступитесь істиною або тим, що вам здається істинним. Ви практичний ідеаліст і знаєте, як прожити в цьому світі не відступаючи від прийнятих правил поведінки. Вам не цікаво дурити інших, у справах ви віддаєте перевагу чесну гру, а оскільки ви дуже розумні, і вас також дуже нелегко обдурити. Ви продумуєте шлях до своєї мети до останньої деталі і легко прокручуєте в мозку найбільш складні варіанти дій.


Залишити відгук