Сонце в Стрільці — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце в Стрільці, а Місяць у Водолії — ви дуже оригінальна і дружелюбна особистість. Вас відвідують романтичні та/або креативні ідеї. Ви добре соціалізувати, прекрасно себе почуваєте в будь-якому колективі. У вас широкий спектр інтересів, з Вами прагнуть спілкуватися, тому що ви ерудований і багатогранний філософ. До побуті не прив’язані, не любите довго перебувати вдома. Не любите брехати і лукавити.

Ви — ідеаліст, незалежний, романтичний і експресивний. Ви з готовністю висловлюєте свої думки і погляди, і можете бути як людиною, надають глибоке вплив на уми оточуючих, так і просто базіка. Ваші принципи дуже багато значать для вас, і ви мужньо їх відстоювати, так як володієте великої моральної сміливістю, і, навіть коли ви звинувачуєте не того, кого слід, або гарячкуйте по дрібницях, ви не втрачаєте випадку взяти участь в зіткненні думок.

Ви схильні драматизувати, і це надає вам важливий вид. У вашому характері є риса, яку Метью Арнольд, англійський поет, називав високою серйозністю, ви здатні розгорнути цілу громадську кампанію на захист будь-якої ідеї, яка вам близька, незалежно від її значущості. Ви схильні до широких узагальнень і можете підвести філософську базу для виправдання свого гніву, своєї закоханості або образи. Оплот вашої інтелектуальної сили — це ваша здатність йти від загального до приватного, зіставляти факти, а також розкласти яку-небудь ідею на окремі складові.

Ви романтичні і повні ідеалів, володієте свого роду почуттям особистої відповідальності за те, щоб люди були вірні своїм переконанням, а це велика робота, враховуючи те, що являє собою сучасний світ. У вас є щось від художника, хоча швидше ви художник ідей, ніж живописних полотен. Вас приваблює виразність музики, і якщо ви будете вчитися, то могли б стати прекрасним виконавцем. Але ваша специфічна сфера — це ідеї. Вміння чітко і яскраво висловити їх, вкладаючи в слова всю силу своєї натури, надає їм такий колорит і драматизм, що навіть ваші вороги допускають, що ви щирі.

Вам видається, що ви — найблагородніший з людей. В питаннях ідеології ви сноб і вважаєте що вірна тільки та, яку ви сповідуєте. Це здалося б нетерпимістю, якщо б ваші ідеї не були здоровими, але зазвичай вони бувають саме такими, тому що ви самі — людина розсудлива. Ви могли б бути реформатором, місіонером, правозахисником, і ви цілком здатні відстоювати забуті або непопулярні ідеї. Діапазон їх значущості може коливатися від широких соціальних ідеалів до принципів особистої етики, але в будь-якому випадку ви фанатик своїх ідей. У любові ви ідеаліст, але здоровий глузд не зраджує вас і тут, і практична сторона любові також не вислизає від вашої уваги.

Прагнете до реалізму в житті, переведіть ваш ідеалізм у практичну і осуществимую форму: навчіться тактовності і вмінню співпрацювати — ви не завжди можете дозволяти собі виступати в захист навіть самих благородних принципів. Стриманість у виразах зробить вашу дорогу більш рівною. Думайте і вибирайте те, що вам більше подобається.


Залишити відгук