Сонце в Стрільці

Стрілець любить показати себе він жадає волі і ловить кожне її мить. Він прагне у світ і вже записує на свій рахунок ті подвиги, які ще тільки плануються. Довго зберігає молодість завдяки інтересу до життя і до людей. Він не створений для драм і тяжких ситуацій, які всіма силами уникає. Його оптимізм, душевне та фізичне здоров’я, почуття гумору забезпечують йому симпатії інших. Стрілець людина захоплюється і прямодушний, з-за чого нерідко наживає ворогів. Втім, його люблять він великодушний -коли не зазіхають на його святу волю. Він не любить брати на себе зобов’язання і скоріше відмовиться від прибутку, ніж дасть зв’язати себе чим-небудь. Любить оточувати себе друзями і допомагати їм. Його доля пов’язана з закордоном, з іноземцями, взагалі з подорожами.

Його оптимізм неизбывен: він допомагає йому швидше справлятися з труднощами, ніж це вдається іншим. При сильному Марсі чи Урані він може бути гравцем в душі, здатним поставити все своє майбутнє на орла чи решку. Часто стрільці роблять кар’єру, влаштовуються в житті, стають директорами і тд. Найкращий, самий успішний для них вік — зрілість. У Стрільця здорова натура мислення і потужний електричний потенціал, який треба кудись дівати. Це може бути верхова їзда, мотоспорт, туризм — заняття, що вимагають тривалих витрат енергії. Не слід переїдати і зловживати жирною їжею: це веде до втрати оптимізму і хорошого настрою. Часто страждає ишиалгией, всякого роду прострілами. З елементів показано залізо, з трав — шавлія. Спати рекомендується зі злегка піднятими ногами (валик, подушка).

Для того, щоб правильно зрозуміти Стрільця, Козерога, Водолія і Риб, необхідно істотно розширити свої уявлення про фундаментальні засади, на яких спочиває внутрішня і зовнішня життя людини (всього цих принципів 12, по числу знаків Зодіаку) і визнати основоположними такі моменти, які для поверхневого спостерігача не існують або здаються ефемерними. В знаках зони трансформації стихії проявляють себе ідеально, ніж у попередніх зонах, даючи зрозуміти, що справжнє своє звучання вони отримують тільки в тонкому світі. Інша особливість знаків зони трансформації полягає в тому, що в них, поряд зі стихією, яку вони представляють, починає побічно, фоном, звучати наступна по порядку стихія, тобто в Стрільці з’являються елементи стихії Води, а в Рибах — вогню.

Стихія вогню в Стрільці більшою мірою представлена ідеальним чином, тобто енергетичні потік Стрільця йде через ідеї, по більшій частині загального характеру. Вищий Стрілець — це духовний вождь, релігійний лідер, осінений благодаттю, чиї ідеї і слова мають силу запалювати людей і вести їх за вказаною Стрільцем шляху. Точність попадання його стріл дивний, але вони не руйнують людські серця, а підпорядковують їх стрільцівського ідеї. Фон стихії землі в Стрільці виражається в тому, що ця ідея має обов’язково абсолютно практичну спрямованість (інша справа, що вона виливається при реалізації).

Стрілець і Діва — головні ідеалісти Зодіаку, різниця між ними полягає в тому, що Діва дивиться знизу вгору, від землі на небо, і землю бачить добре, а небо — погано, а Стрілець, навпаки, дивиться з неба на землю, і її деталі для нього пливуть, але зате він відмінно орієнтується на небі, тобто серед високих ідей і їх енергетичних потоків. Стрілець сам для себе, повний практик, він керувався виключно практичними і земними проблемами, але чомусь часто не помічає очевидних речей і таких приватних подробиць, як поле ситуації, настрій співрозмовника тощо. Його ідея володіє їм обом, і він хоче облагодіяти нею весь світ, але у нього немає ні обмеженості Овна, ні владності Лева, і якщо Стрілець комусь (особливо Діві) здається наївним, то насправді це зовсім не так: просто на деякі речі він дивиться дуже здалеку, але слід пам’ятати, що дивиться він, на відміну від повітряних і водяних знаків, завжди саме на землю, і якщо може помилитися в деталях, то не помилиться в цілому.

Якщо прояв Овна нагадує вибух бомби, а Лева — рівний потік вогнемета, то Стрільця (рухливий хрест) можна порівняти з газовим пальником з безліччю мов полум’я. У Стрільця не буває однієї вузької ідеї, їх безліч, або одна, але досить широка і чудово адаптується до різних ситуацій. Для Стрільця не типові ні різкі овновские депресії, ні завзяте сталість Лева: самий сильний порив вітру може погасити лише кілька язичків полум’я Стрільця, решта залишаться горіти і незабаром знову запалять згаслі. Стрілець не схильний ґвалтувати ситуацію: бачачи, як вона не піддається його впливу, він змінить підхід чи вийде, але психологічної травми ні в тому, ні в іншому випадку не отримає.

Його оптимізм і життєрадісність здаються невичерпними, це майже так, особливо, якщо врахувати його нелюбов до безнадійним і угасающим ситуацій, де йде чисте споживання енергії, і вампірами будь-якого сорту. З таких ситуацій і від таких людей Стрілець тікає з недоступною іншим знакам Зодіаку швидкістю, користуючись очевидною перевагою в кількості і довжині ніг. Його типова поведінка в побуті — роздати з величезним піднесенням тисячу авансів і обіцянок і чесно намагатися їх виконати… ну а що не вийшло, вже вибачте, я зробив усе, що міг, — після чого розмова невимушено і чарівно перекладається на іншу тему.

Вища октава знаків зони трансформації являє космічну любов, виявлену у відповідній стихії. Стрілець являє вогняне прояв божественної любові, що непідготовленими людьми сприймається як незбагненне чарівність і привабливість особистості ідей, насправді ж Стрілець своїми стрілами креше у серці іскру божественного вогню, і людина на секунду відчуває себе Брамою, Вішну або Шивою, в залежності від свого гороскопу і поточної ситуації.

Для нижчої октави Стрільця характерно зосередження на енергетичній (і принципово практичної) ідеї в збиток увазі до реальності, у яку ця ідея проводиться. Теза ідеаліст — значить дурень спровокований саме низькою октавою Стрільця. Якщо Овен засліплений своєю ідеєю, а Лев владно поневолений, то Стрілець може набагато краще бачити і набагато більш вільний, але йому (при поганій опрацювання) не хочеться ні дивитися навколо себе, ні реалізовувати відповідальний вибір, концентруючи свій вогонь — йому добре і так, согретому теплою космічною енергією зверхньо поглядати на (він упевнений, красивий і гармонійний у цілому світ, повчаючи його в загальному і не надто заглибившись у нудні конкретні подробиці. Діва вважає його ледачим демагогом і неробою, трутнем, паразитуючий на її працю, він же вважає її безнадійно загрузла в нікому не потрібних деталях і дрібницях, не бачить нічого далі свого носа і з мазохістським задоволенням предающейся нікому не потрібної безглуздій метушні.


Залишити відгук