День Народження 7 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Таємничі особи, народжені 7 вересня, є глибокими мислителями, які воліють тримати свої думки і плани при собі. Люди можуть вважати вас потайливим і таємничим, оскільки ви схильні до самотності і не дуже любите спілкуватися. Здібний і самодостатній, ви терпіти не можете, коли ваші плани порушуються. Ви волієте працювати в своєму темпі, і якщо залишити вас у спокої, то зробите свою роботу точно в строк. Відповіді оточуючих рідко вас задовольняють, а тому ви віддаєте перевагу до всього доходити самостійно.

Народженим 7 вересня рекомендуються регулярні медичні огляди, оскільки вони, як правило, недбало ставляться до свого здоров’я. Народжені 7 вересня розуміють толк в їжі, тому їм непогано випробувати себе в кулінарному мистецтві. Фізичні вправи не займають важливого місця в житті цих людей, але змагальні види спорту можуть стати для них джерелом виплеску напруг і емоцій. Народжені 7 вересня — чуттєві натури.

Про народжених 7 вересня і їх нескінченному прагненні до особистого успіху можуть бути написані романи. Те, що вони стикаються з труднощами на своєму шляху, — м’яко сказано. Дорога зазвичай довжина, а численні труднощі й небезпечні, але ці рішучі люди не здадуться, поки не досягнуть своїх цілей, навіть якщо їм доведеться боротися для цього до останнього подиху. Світ не поспішає зрозуміти або визнати народжених в цей день, але однією лише силою волі або творчою натиском своїх ідей вони з часом схиляють навколишніх на свою сторону. Досить дивно, але багато з тих, хто народився 7 вересня, в молодому віці іноді не відчувають особливої потреби боротися за успіх. Деякі з них навіть здатні відмовитися від усього, чого вони досягли ціною чималих зусиль, і почати все спочатку, до цілковитому жаху своєї родини і друзів. Помислами народжених 7 вересня володіє не кінцевий успіх, але боротьба за нього. Однак, якщо знайдуться досить вагомі аргументи, вони здатні відмовитися від своїх планів. Таким чином, необхідність боротьби з конкурентами, суперниками або наклепниками відпадає сама собою.

Знак Зодіаку 7 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Земної стихії, які володіють наступними якостями: вимогливість, послужливість, чіткість, відповідальність, скрупульозність, пунктуальність, охайність.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Діві дріб’язковість, критичність. Вплив Меркурія ідеально для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Її Діви можуть подякувати за недолік мрійливості, а також неприйняття невизначеності.

7 вересня люди народжуються під знаком Діви. Представники знаку – індивідуалісти. Жити, мислити, працювати вони віддають перевагу комфортному для них темпі. Дуже часто такі люди працюють на себе. Це, перш за все, зручно. Діви, народжені 7 вересня, нескінченно прагнуть до особистого успіху. І для цього гарні всі засоби. В результаті Діви постійно стикаються з труднощами. Подолання таких їх загартовує. А заодно неслабо підриває здоров’я.

Народжені 7 вересня не найприємніші вороги, оскільки їх бажання розправитися з противниками іноді буває переходить всякі межі, а схильність до милосердя вельми сумнівна. З іншого боку, вони чудові союзники і друзі, принаймні для тих, хто на їхньому боці; для цього достатньо залишатися вірним спільній справі чи принципам. Ті з народжених 7 вересня, хто працює з технікою або вузько спеціальних областях, не зупиняться, поки не досягнуть повного майстерності у своєму предметі. Зазвичай вони демонструють неабияку цілісність у своїй роботі.

Пов’язані з керівництвом або управлінням створять з підлеглих, послідовників або співробітників єдиний, безвідмовно функціонуючий організм, без яких би то не було сумнівів з приводу того, хто господар і яка мета. В якості глави сім’ї народжені в цей день вміло спрямовують і надихають своїх дітей і подружжя, але не переносять порушення субординації. Справжні проблеми можуть виникнути, коли діти тих, хто народився 7 вересня, стають підлітками. Парадокс полягає в тому, що, хоча народжені в цей день будуть вчити своїх дітей індивідуальності і вміння самостійно мислити, самі вони аж ніяк не можуть похвалитися терпінням у разі неминучих розбіжностей, що виникають в процесі виховання.

Народжені 7 вересня досягнуть успіху навіть ще більше, якщо навчаться ділитися відповідальністю з іншими і діяти в команді. Чим менше вони будуть дбати про втрату переваги, тим краще для них, а відповідно і для групи, яку вони представляють. Народжені в цей день іноді пом’якшуються з віком, але рідко втрачають свою схильність до конкуренції. Можливо, ідеальної долею для них було б досягти успіху в похилому віці. Але якщо народжені 7 вересня раптом відчують, що їхні мрії спотворені або, гірше того, зовсім не реалізовані, ніщо на світі їх не заспокоїть, і тоді затяжна депресія надовго виб’є їх з колії.

Чоловік Діва — народився 7 Вересня

Чоловіки, народжені 7 вересня — можуть похвалитися наступними властивостями: такий кавалер — технічний, чесний, спокійний, надійний, піклується про здоров’я. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 7 Вересня

Жінки, чия дата народження припадає на 7 вересня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — помірна, акуратна, самостійна. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 7 Вересня

Виступають на чолі родини, направляючи і вказуючи шлях своїм нащадкам, негативно ставляться до порушення ієрархії, в сім’ї головними є батьки, на роботі – начальник. Проблеми з дітьми можуть виникати в підлітковому віці, коли підлітки починають намагатися встановити свої правила і суперечать тому, що кажуть батьки, народжені 7 вересня знак зодіаку Діва. Чітко сформують колектив, із робітників створять цілеспрямованих перспективних співробітників, перед якими будуть стояти завдання, терміни виконання, технологія досягнення мети. Кожен працівник підприємства буде розуміти, як і що йому треба робити. Не у кого не буде сумнівів, що на чолі — народжені 7 вересня знак зодіаку Діва. В своїй справі будуть демонструвати пілотаж високого рівня, цілеспрямованість досягти вершин майстерності дасть хороший результат, а діяльність в починаннях і наступних справах стане ефективною.

Народжені 7 вересня знак зодіаку Діва хороші друзі і приятелі для тих, хто розділяють з ними спільні справи і залишаються чесними у спільних справах. Ворогам ж пощастило менше, бажання вижити і спопелити кривдників вкрай висока у народжених 7 вересня. Для тих, хто вирішив переступити межу дозволеного не отримають і грама поблажливості чи милості. 7 вересня знак зодіаку Діва. Готові відступити від своїх намірів якщо є вагомі аргументи. Боротьба з конкурентами, наговорщиками, ворогами може бути закінчена, якщо народжені 7 вересня знайдуть інший шлях рішення, який змінить ситуацію в кращу сторону з точки зору цього знака зодіаку.

День Народження 7 вересня знак зодіаку Діва. З самого раннього дитинства народжені 7 вересня не звикли боротися за свій успіх, їм простіше почати все з нуля, кинувши роботу, яка була неперспективною або неприбуткової. Близьких деколи приводить в жах такий результат подій. Проте знак зодіаку Діви перевертають сторінку, починають з чистого аркуша. З віком Діви починають боротися за свій успіх і з великим напором йдуть до своїх цілей, вдаючись до саморозвитку і поліпшення своїх умінь і навичок.

Холоднокровність їх боротьби за успіх буде не так проявлятися, як прагнення до успіху. Тонка грань цих понять, дає привід захоплюватися народженими 7 вересня знак зодіаку Діва, які досягнуть поставлених цілей у що б то не стало. На своєму тернистому шляху доведеться стикатися з труднощами. Рішучі і наполегливі представники даного знаку зодіаку зможуть домогтися більшого. Проявляйте гнучкість до людей. Занадто великі вимоги до дорогим людям намагайтеся розбавляти і навчитися задовольнятися меншим.

Любов і Сумісність

У вашому списку пріоритетів любов стоїть на першому місці, і без постійного партнера ви можете поринути у багатий світ фантазій. В близьких відносинах ваша емоційна внутрішня природа прагне ніжності і тепла, але інтелектуальна, раціональна сторона воліє надихаючі інтелектуальні відносини.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народжені 7 вересня особистості таємничі, неординарні. Вони – глибокі мислителі, які прагнуть розібратися у проблемах буття. При цьому свої почуття, думки, відкриття такі люди схильні зберігати в таємниці. Вони зазвичай не говорять не тільки з сторонніми, але і з близькими. Зовні такі люди здаються зануреними у свої думки. До них складно достукатися. Народжені 7 вересня схильні до самотності. Самодостатнім особистостям не потрібна публіка або свита. Зазвичай такі люди пізно створюють сім’ю. Стати своїм для скритного людини може тільки той, хто щиро готовий розділити його ідеї.

Для народжених 7 вересня Дів всі сфери хороші. Великих успіхів представники знаку досягають в кулінарії, мистецтві, інженерії. А ось від викладацької діяльності їм краще утриматися. Те ж саме стосується інших професій, які передбачають щоденне спілкування з великою кількістю людей. Діва комфортно відчуває себе в невеликому згуртованому колективі. Крісло керівника представник знака займе хіба що по необхідності, бажано тимчасово. Обов’язки і відповідальність відволікають від розумової діяльності. А цього Діва ой як не любить.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 7 вересня Діви ставляться до свого здоров’я просто несерйозно. В результаті хвороби, які можна було б запобігти або легко вилікувати на ранній стадії, переходять у них в хронічну форму. Рідкісна Діва не має букета хвороб до 40 років. Не хочете поповнити цей список представників знаку? Не нехтуйте медичними профоглядами. Підтримати психологічне здоров’я Дівам допомагає спорт. Немає кращого засобу, щоб виплеснути накопичену енергію, зарядитися позитивними емоціями.

Доля і Удача

В цей день народжуються реалісти і прагматики тверезо оцінюють будь-яку ситуацію. Вони ставлять перед собою конкретні цілі, йдуть, не звертаючи з наміченого шляху, долаючи будь-які труднощі, бо впевнені у своїй правотесвоих силах. Вони зазвичай досягають стійкого і високого становища в суспільстві. Вібрації цього дня такі, що посилюють позитивні властивості натури, що сприяє створенню сприятливих умов для самоствердження і самовдосконалення.

Поради Дівам, Народженим 7 Вересня

Діва, яка народилася 7 вересня, не кар’єрист. Представника знака часто йдуть родичі. Діва грає роль механічно, без ентузіазму. Навіщо витрачати час і душевні сили на такі дії? Відстоюйте свої інтереси, йдіть по життю своїм шляхом. Навчіться бути терпимими. Навчіться захоплюватися собою і передайте цей дар оточуючим. Не будьте настільки вимогливими ні до себе, ні до тих, хто вам близький і дорогий. Відсутність гнучкості сіє насіння протесту.


Залишити відгук