Сонце в Рибах — Місяць у Діві

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Діві — завжди ви звертаєте увагу на дрібниці, для Вас важливо, все має значення. Критичні до чужих помилок, вимогливі і до інших, і до себе. У вас вроджене прагнення до знань, ви завжди прагнете навчитися чомусь новому і вважаєте що немає межі досконалості. Ваша риб’яча інтуїція набуває більш аналітичні риси, ви сміливо пускаєте її собі на користь. Риби — м’який знак, Діва — вимогливий знак. Поєднання щиросердності й холодності викликає усередині вас деякі коливання, це формує невпевненість у собі. Щоб цього не траплялося — розставте для себе чіткі пріоритети, де ви м’який і душевна людина, а в яких темах ви вимогливий і строгий.

Ви здатні змусити свою інтуїцію взаємодіяти з логікою. Ви даєте людям дуже точні оцінки. Якщо ви одного разу склали про людину хорошу думку, ніщо не може похитнути вашу віру в нього, які б навіжені або негожі вчинки він не скоював; ви розумієте внутрішню суть людей і вважаєте, що вони можуть вирішувати свої проблеми своїм відповідним способом. Ви вважаєте, що «зрозуміти — значить пробачити», і хоча ви — суворий суддя, коли вважаєте, що людина по суті своїй нічого не варто, але ви настільки ж поблажливі, коли впевнені, що в цій людині є здорове начало.

Ваша терпимість носить скоріше специфічний, ніж універсальні і характер, вона йде швидше від інтелекту, ніж від емоцій, так як у свою інтуїцію ви вкладаєте велику частку логіки і здорового глузду, тому ваші судження вселяють довіру. Ваш розум і почуття працюють в унісон, і це вміння об’єднати передбачуване і відоме наділяє вас спокійною упевненістю в собі.

Під впливом пориву ви ніколи не робите того, чого самі не схвалюєте, і хоча ви можете робити речі, які не схвалюють інші, але ви завжди знаєте, що ви робите і маєте внутрішню переконаність у своїй правоті. У вас є совість, але оскільки ви терпимі до інших, ви також терпимі і до себе. Хоча ви не часто здійснюєте негожі вчинки, але, коли вам доводиться, ви робите це спокійно і без хвилювання, в повному переконанні, що чините за власним правилом, яке ви, може бути, тільки що вигадали, але від цього воно не стає для вас менш переконливим.

Взагалі кажучи, ви ведете цілком звичайне життя. Ви смешливы, володієте хорошим почуттям гумору, що може не поєднуватися з глибинної серйозністю вашої натури. Хоча ви здатні глибоко зрозуміти і відчути трагічні сторони життя, але це не заважає вам отримувати від неї задоволення. У вас є своя власна віра, своя особлива концепція світобудови, з допомогою якої ви поєднуєте очевидні протиріччя в єдину філософію, у відповідності з якою ви живете і оцінюєте життя.

Це положення планет досить добре підходить для занять бізнесом, але не в ролі керівника, а також для такої творчої роботи, яка вимагає швидше обережності, вдумливості і старанності, ніж творчого натхнення. З людей, що народилися під цією конфігурацією планет, виходять хороші гумористи і автори скетчів.


Залишити відгук