Сонце в Рибах — Місяць у Тельці

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Тельці — у вас хороша сила волі, завзятість, наполегливість і висока частка практичності, особливо вдома, в повсякденних справах, у сімейних питаннях. Любите жити в комфорті, готові витрачати на це гроші. Гармонія в будинку грає для вас таку ж роль, як і гармонія в душі. Якщо на вас тиснути — ставайте впертим і не дозволяєте порушувати ваші правила. У вас, швидше за все, велика тяга (і часто талант) до мистецтва, комфортному відпочинку на природі, любите співати, малювати, танцювати. Подорожувати і багато їздити не дуже любите, у вас природжена прихильність до землі, на якій ви народилися. В цілому Ви терплячий і спокійний чоловік.

Ви — надзвичайно товариський і дуже тактовна людина. Ви чутливі майже болісно, але ви восполняете це такий же чутливістю по відношенню до інших людей і ведете себе так, щоб нічим не зачіпати їх почуття. Тому з вами дуже легко ужитися, ви люб’язні і завжди готові допомогти, за винятком тих випадків, коли вам заважають або перешкоджають, тоді ви стаєте дуже впертим.

Вас важко обдурити, і ви також не любите обманювати людей чи використовувати їх в своїх інтересах. У побутових стосунках ви намагаєтеся дотримуватися формальності і стежте за тим, щоб ніхто не був вам має, так само як і ви самі завжди віддаєте борги. Ви цінитель прекрасного або самі володієте творчими здібностями, і, хоча вам властиве вроджене ділове чуття, такі сфери діяльності, як медицина, література, спів, музика та інші види мистецтва, цікавлять вас більше, ніж комерційні угоди. Ви щасливі, можливо, отримали спадщину, в усякому разі, гроші проста самі течуть у ваші руки, тому вам не доведеться про них особливо піклуватися і вести важку боротьбу за існування.

Вам особливо близька музика, можливо, ви граєте або добре співаєте; у будь-якому випадку ви будете постійним відвідувачем концертів або опери. Ви добре виховані і ніколи не зробите і не скажете того, що не личить. Ви льстивы в промовах і любите, коли вам лестять. Ви володієте великим почуттям власної гідності і вам подобається відчувати, коли інші люди цінують вас. Справа в тому, що, незважаючи на вашу явну врівноваженість і вихованість, ви насправді доволі невпевнена в собі людина, і тому вам подобається, коли вам кажуть приємні речі, на що ви реагуєте із щирою вдячністю.

Ви вірний друг, і вас завжди будуть оточувати такі ж вірні друзі. У любові ви проявляєте відданість, хоча ваша чутливість може створювати певні проблеми. Вами можна керувати тільки за допомогою любові, але ніяк не сили чи якого б то не було примушення, в цих випадках ви восстаете і припиняєте усі відносини, так як нікому не дозволяєте собою помикати.


Залишити відгук