Сонце в Рибах — Місяць у Скорпіоні

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Скорпіоні — ви людина потайний, зовні здаєтеся рішучим і стабільним, а внутрішньо — не завжди спокійні і впевнені в правильності своїх кроків. У справах ви дуже ефективні, швидко та наполегливо дієте, якщо в цьому зацікавлені. Ваш внутрішній світ — глибокий і безкраен, і тільки ви знаєте туди дорогу. У родині ви — сірий кардинал, все і всіх намагаєтеся тримати під контролем. У любові — ревниві і якщо що, здатні швидко і без розмов знищити суперника. У спілкуванні — спостережливі, намагаєтеся тримати співрозмовника під своїм контролем. В цілому, ви наполегливий, впертий і ділова людина з можливостями добре заробляти.

Ви — колоритна особистість, людина проникливий, інтуїтивний, вам притаманні незвичайна швидкість думки і здатність поєднувати різні речі в дивних і незвичайних комбінаціях. Ви володієте надзвичайним почуттям гумору, ви здатні помічати смішне, забавне або безглузде у всіх, в тому числі і в собі. По суті ви людина серйозна, ви маєте свого роду збочену звичку до філософського сміху.

Навіть коли здається, що ви паясничаете, у вашому сміх звучить нотка серйозності. Під впливом сумних роздумів у вас бувають періоди, коли ви впадаєте в тугу і депресію. В особистому житті ви далеко не завжди щасливі, і якщо ви віддаєтеся сожалениям з приводу людських печалей, то роздумуєте про ваших власних неприємності.

Ви володієте живою уявою і, якщо не будете насторожі, можете стати досить-таки забобонною людиною. Ви живите кілька хворобливий інтерес до смерті, загробне життя і роздумуєте над своєю власною можливої життям після смерті. Ви вірите, що душа не вмирає зі смертю тіла, і маєте підстави вважати, що це доведений факт.

Якщо ви займетеся бізнесом, то у вас є деякі шанси на успіх, але найкраще ви вчините, якщо реалізуєте свою схильність до музики і мистецтва взагалі, так як вам необхідно особисте самовираження. У романтичних справах ви любите робити враження своєю персоною, надаєте приголомшливе вплив на представників протилежної статі і користуєтеся їх любов’ю, також даруючи їм свою любов. Це положення планет не схиляє до відданості, а скоріше до різноманітності в любовному житті.


Залишити відгук