Сонце в Рибах — Місяць у Рибах

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Рибах — це коли всі риб’ячі якості множаться на два. Ви справжній интраверт з дуже багатим і неймовірно глибоким внутрішнім світом. Щоб не «провалля» в ньому, рекомендую вам обов’язково займатися для себе яким-небудь творчістю. Вибирайте все, що вам подобається: поезія, живопис, музика, спів, гра на музичних інструментах, танці, театральний гурток і т.п. ви повинні знайти спосіб втілювати свої фантазії у творчості. Це необхідно для того, щоб час від часу розвантажувати свій внутрішній світ від напливу емоцій і переживань. Ви людина добра і тактовний, доброзичливий і жертовний, милосердний і знаходиться не завжди в нашій реальності. Якщо щось трапляється, вам простіше піти в себе, ніж вирішувати нахлинули проблеми. Здатні присвятити все життя улюбленій роботі або коханим людям.

Ви — незвичайна людина, що цікавиться незвичайними речами, людьми та ідеями і особливо самі собою. Ви схильні так глибоко занурюватися в самоспоглядання, що зовнішній світ здається вам дивним, якщо не абсолютно божевільним, місцем, а більшість людей — або божевільними, або безглуздими, або істотами з химерними поняттями. Не спадало вам на думку, що це саме ви — людина, що володіє дивними поняттями, і що ви схожі на солдата, який вважає, що вся рота йде не в ногу, крім нього?

Схильність іти в себе, щоб обміркувати ідею, яку ви не можете або не хочете чітко викласти, робить вас трохи недоступним, і хоча ви адекватно реагуєте на навколишнє, здається розумним і цікавляться іншими людьми і їхніми ідеями, але насправді повністю усамітнилися в храмі своєї душі сховавшись у ньому, як равлик у раковині, в той час як весь світ може забиратися під три чорти.

Вам слід міцніше триматися за реальний світ, і чим більш традиційний спосіб життя ви будете вести і, чим більше ваше життя буде відповідати звичайним людським поняттям про неї, тим щасливіше ви будете. Ваша схильність іти в себе і жити у своєму власному світі чревата тим, що у своїх роздумах і поглядах ви поступово настільки ізолюєте себе від людей, що ваше життя буде дуже самотньою.

Ви настільки чутливі, що боїтеся, як би контакт з світом не пошкодив вам. Ви не відрізняєтеся хоробрістю і віддаєте перевагу відокремитися від світу, ніж зіткнутися з ним. Хоча у виняткових випадках ваш такт і чутливість дозволять вам зайняти авторитетне становище в суспільстві, але ви опинитеся слабким керівником, хоча ви старанні, точними в деталях, дуже обов’язкові, уважно ставитеся до своїх обов’язків і завжди виконуєте взяті на себе зобов’язання. У вас швидкий, проникливий і інтуїтивний розум, ви майже містично вірите у ваші прозріння, і, якщо не втручаються емоції, вони, ймовірно, будуть! дійсно вірні.

Ви володієте дивовижною здатністю інтуїтивно осягати суть речей: не надсилайте цю здатність у русло критики і самоаналізу, використовуйте її творчо і конструктивно, ваші осяяння принесуть вам практичну користь, і ви зможете знайти себе в діловому світі. Уникайте спіритизму, окультизму і т. п.


Залишити відгук