Сонце в Рибах — Місяць у Терезах

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Терезах — ви великий естет, володієте хорошим смаком і приємною зовнішністю. Ви дуже гармонійна особистість, з вами приємно мати справу, приємно спілкуватися, Вам легко довіритися. Ви тактовні, дипломатичні і не любите сварок і чвар. Ви прагнете у всьому до гармонії, до розуміння, до добра і миру. Прагнете у всьому знати міру і не перегинати палицю. Ви не любите важкий або монотонний фізична праця. Вам більше підійде інтелектуальна або творча професія. Вам важливо в житті знайти свою віру, свою релігію, щоб сформувати усередині себе симпатії і антипатії.

У вас дуже сильно виражене естетичне начало, що виявляється в схильності до мистецтва, релігії чи філософії. Незалежно від того, чим ви займаєтеся, вам властиво свого роду релігійна віддане ставлення до справи. Ви надаєте всьому, до чого торкаєтеся, наліт романтизму та ідеалізму. Ваша мета — звертатися радше до емоцій, аніж до інтелекту. Ви можете отримати прекрасну освіту, але за вдачею ви не інтелектуальний, а інтуїтивний тип. Ви здатні бути швидше володарем душ, ніж розуму, і коли ви працюєте з натхненням, то ваш інтелект здатний робити чудеса, що володіють дивним, навіть таємничим впливом на душу людини.

Ви не повинні захоплюватися спіритизмом, медиумизмом або містичними заняттями подібного роду, так як це може вас захопити повністю. Вам слід намагатися не замислюватися про те, що ви говорите, пишете або робите, так як краща частина вашого «я» проявляється тоді, коли ви не стримуєте себе. Вашою метою має бути звільнення свого глибокого та активного підсвідомості, так щоб його не сковували ніякі моральні і навіть інтелектуальні міркування. Ви здатні впадати в пригнічений стан із-за відчуття своєї неспроможності як людини і намагаєтеся якимось чином стати більш раціональним. Але в дійсності раціональність — один з ваших злих ворогів.

Ви можете повірити у все, що відповідає вашої внутрішньої потреби у вірі, і під впливом емоційних розчарувань або відчуття того, що ваше просування йде занадто повільно, можете ще більше сповільнити свій прогрес, занадто багато думаючи, занадто багато аналізуючи і занадто мало діючи під впливом імпульсу.

Ви один з небагатьох людей, які проявляють свої кращі якості, коли на них не тиснуть, і, хоча деякий освіта і самоконтроль вам, звичайно, необхідні, ви схильні самі пригнічувати і заганяти себе у встановлені рамки більше, ніж це необхідно, в результаті чого наживає різноманітні комплекси. Всупереч догм психоаналізу, у вашому випадку ви пригнічуєте не сексуальні імпульси, а емоційні і інтелектуальні.

Для вас дуже важливо висловити себе, і для цього ви повинні внутрішньо перестати стримуватися і дозволити своєї особистості виражатися мимовільно. Коли ви зробите це, ви будете вражені тим, наскільки більш вільним! ви будете відчувати себе і наскільки щасливіше і успішніше піде ваше життя.


Залишити відгук