Сонце в Рибах — Місяць у Близнюках

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Близнюках — у вас може бути талант письменника, поета або журналіста. Ви постійно прагнете до отримання нових знань, будинки вас надовго не втримаєш. Любите спілкування, нові враження, нові емоційні і інтелектуальні потрясіння. Від усієї цієї новизни отримуєте кайф. Але при цьому ви часто перебуваєте в стані психологічного занепокоєння. багато нервуєте, хвилюєтеся. Від цього може страждати нервова система. Вам дуже важливо періодично відпочивати в тиші, на самоті перетравлювати отримані емоції. В цілому Ви непостійні, схильні до частих змін настрою, але зате легко переживаєте і швидко забуваєте життєві розчарування.

Ви схильні бути дуже гнучким, то занадто впертим, і далеко не завжди вчасно — ось у чому ваша біда. Ви поступаєтеся, коли слід було б проявити наполегливість, і стоїте на своєму, коли здоровий глузд підказує поступитися. Це результат глибоко прихованої невпевненості в собі, чого ніяк не скажеш, судячи з вашої балакучості і жвавості.

Ви завжди раді висловитися і говорите дуже переконливо, і поки ваші співрозмовники не зрозуміють, що в цей моменти ви головним чином переконуєте самого себе, вони будуть вважати вас дуже самовпевненим людиною. Ви повинні навчитися мовчати до тих пір, поки не складете свою думку, так як часто слова, які злітають з губ, є великою несподіванкою для ваших вух, і ваші ідеї повинні як слід вкластися у вашій голові, перш ніж ви поділіться ними з іншими людьми. Це справедливо і в інтелектуальному, і в емоційному відношенні.

Ви досить боязка людина. Вас ставлять у глухий кут і бентежать жорсткі, недоброзичливі або дуже самовпевнені люди. В присутності людей не таких розумних, як ви самі, ви проявляєте самовладання, милуєтесь своєю терпимістю, але в присутності людей з більш сильним інтелектом, ніж ваш, ви прагнете самоствердитися, кидаючись сперечатися. Так як часто ви не можете аргументовано відстояти свою точку зору, то програєте і губитеся.

Вас люблять ваші підлеглі, а не начальство, і поки ви не навчитеся не бути занадто впертим, коли вам заперечують, ваше просування в кар’єрі буде скрутним. Це положення планет передбачає більше ніж один шлюб і забезпечує успіх у протилежної статі; також схиляє до великої різноманітності любовних зв’язків і деякою депресії і зневіри з-за цього.


Залишити відгук