Сонце в Рибах — Місяць у Козерозі

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Козерозі — ви серйозна і відповідальна особистість. У сімейних справах любите чіткість і порядок. Практично дивіться на життя, правильно можете застосовувати свою інтуїцію. У вас можуть бути здібності у фінансовій області. Дивно поєднується Риб’яче чарівність і Козерожий талант організатора і керівника. Ви можете повести за собою людей. Ви вже з юних років прагнете до успіху і поваги, Вам важливо, що скажуть про вас люди. Вам можна порадити частіше пом’якшувати свою Місяць у Козерозі сонячним знаком Риби. Тобто вам потрібно вчитися ставати більш м’яким, душевною людиною, і ставити серцеві позиви вище матеріальної вигоди.

Ви володієте життєвою мудрістю і поєднуєте чутливість і сприйнятливість з енергійною цілеспрямованістю, які ведуть вас до успіху. Вас цікавлять широкі узагальнення та філософські концепції, але вони важливі для вас рівно в тій мірі, в якій ви можете використовувати їх на благо людей і для власної користі. Завдяки вмінню об’єднати теоретичне і практичне, абстрактне і конкретне ви здатні привернути увагу людей і захопити їх уяву. Ви дуже честолюбні, нетерпляче прагнете до загального визнання своїх достоїнств, і, володіючи такими якостями, як адаптованість та вміння розпізнати мотиви вчинків людей і їх почуття, ви досягнете великого успіху в світі бізнесу або політики.

Ви рішучі, хоча і не дуже хоробрі: ви йдете на ризик, навіть коли ви не дуже впевнені в результаті, і приховуєте свій внутрішній трепет за зовнішньою бравадою. У вас сильний характер, ви дуже стримані і потайливі; ви ніколи не присвячуєте інших у свої плани, перш ніж вони будуть реалізовані. Таким чином, з вас виходить прекрасний керівник, здатний спланувати і втілити плани у реальність як самостійно, так і з залученням для цього інших людей. У вас розвинене почуття обов’язку і ви завжди виконуєте свої зобов’язання і тримайте своє слово; ви з великою відповідальністю ставитися до своїх обов’язків і вважаєте, що так само повинні ставитися до них і інші люди, тому ви не терпите на роботі нероб.

Ваші почуття гармонійні, ви і чутливі, і стримані, не занадто вимогливі по відношенню до тих, кого любите, вам потрібно тільки, щоб з вами були чесні і дарували любов в розумних межах. За вдачею ви не дуже ревниві, хіба що захочете показати, що ви ревнуєте партнера. Так чи інакше, у вас є акторська жилка: ви дуже добре відчуваєте аудиторію, з якою маєте справу. Матеріальні речі важливі для вас, але вміння розумно поєднати матеріалізм з філософським підходом до речей робить вас гармонійним, цікавим і успішним людиною.


Залишити відгук