Сонце в Рибах — Місяць у Раку

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Раку — два водних знака наділяють Вас підвищеною чутливістю, чуйністю, затишністю. Так, так, ви дуже теплий і затишний людина. З вами приємно посидіти на диванчику, випити чаю з печивом, поговорити, поскаржитися на долю. Ви зрозумієте, приголубите, допоможете. У вас вроджений талант створювати затишок і тепло домашнього вогнища. Загострена інтуїція, ви можете відчути іншу людину, зрозуміти про що він думає, що відчуває. У справах ви практичні і економні, ввічливі та уважні. Ви не прагнете зрозуміти деталі, не помічаєте дрібниць. В цілому Ви благородний, м’який, прагне до спокійного домашнього життя людей.

Ви — драматург, і п’єса, яка цікавить вас найбільше, це драма вашій власній життя. Ви чутливі, вас турбують думки оточуючих, завдяки якомусь шостому відчуттю ви розумієте, чого чекають від вас люди, причому вони ще й самі не знають, чого хочуть, а ви вже подаєте їм це. Ви чемні, добрі, уважні і щиро милосердні, допомагаючи бідним і нужденним, навіть якщо вам доводиться йти заради цього на якісь жертви.

Ви дуже сором’язлива людина, і ваша рішучість — результат жорсткої самодисципліни, ви подолали боязкість і страх перед великою аудиторією і змусили себе не бентежитися, коли на вас спрямовані очі багатьох людей. Ви перетворили боязкість в чутливість, а побоювання — у розуміння інших людей, а навчившись розуміти їх, ви перестали їх боятися: ви знаєте, як поводитися з ними.

Ви можете досягти успіху в таких професіях, як актор, лікар, медсестра, дипломат або детектив — на будь-якому терені, де потрібно розуміти думки і почуття інших людей. Ви володієте деякими здібностями до бізнесу, але швидше оберете самі вести свої фінансові справи, ніж робити кар’єру в цій сфері, так як ваша виразність носить суто особистісний характер і ймовірно, знайде найкраще застосування в мистецтві.

Що стосується емоцій, то ви настільки вразливі, що, ймовірно, ваше особисте життя повне романів, з їх неодмінними зрадами, злетами і падіннями. Ви примхливі й темпераментні, дуже вразливий і ви можете звести з розуму кого завгодно своїм бурхливим засмучення з приводу якої-небудь нісенітниці. Це гарне положення для матеріального добробуту.


Залишити відгук