Сонце в Рибах — Місяць в Овні

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць в Овні — то вас важко не помітити. Зовні ви більше проявляєтеся Барана, ніж за Рибам: динамічний і активна людина, прагне до постійного руху. Знак Риби дуже сильно дає про себе знати у вашій внутрішнього життя. Усередині Ви залишаєтеся тим же романтичним мрійником, бажаючим пізнати різноманітну гаму почуттів та емоцій. Рішення приймаються не легко, сумніваєтеся, мечетесь, багато нервуєте. Залежите від зовнішніх подій, від людей, які поруч. Але тиснути на вас не можна, можете досить агресивно відповісти. В цілому людина Ви активний, працюєте в ентузіазмом, в образу себе не дасте.

Ви володієте неупередженим розумом, швидким і інтуїтивним. Ви віддаєте перевагу на основі своїх знань житті виробляти власні принципи і концепції. Ви від природи стриманий, хоча ваша енергійні манери змушують вас здаватися менш стриманим, ніж насправді. Незважаючи на всю свою експансивність, у ваше особисте життя нікому не дозволено втручатися. Ви постійно оцінюєте і людей, і події. Ви віддаєте перевагу впливати на людей, залишаючись відчуженою і недосяжною для них. Ваше почуття власної гідності величезне і, ідучи рука об руку з вашої незалежністю духа, вони несуть вас по життю.

У вас відчувається надійність, яка змушує людей довіряти вам. У любові ви ніжні та пристрасні і при цьому чутливі і легко ображаєтеся. Ви трохи сварливы і зарозумілі, хоча і по-своєму. Ви по-справжньому темпераментні, і запальність, гнів і смуток збуджують вас і приносять більше шкоди, ніж вашому супротивникові.

Ви потребуєте в мирі і спокої і не повинні дозволяти більш агресивної сторони вашого характеру заважати спокою, якого так потребує інша сторона вашої натури. У вас вигляд людини, наділеної владними повноваженнями, і це збиває з пантелику менш рішучих людей, які завжди зітхають з полегшенням, коли з’ясовується, що ви не так вже непоступливі, яким сприймають. Ви дуже співчуває і розуміючий чоловік, і ваша бравада — це не що інше, як захисна оболонка навколо чутливої серцевини.

Це положення схиляє швидше займатися бізнесом або професією, ніж мистецтвом. З вашим енергійним характером вам краще мати справу з людьми, ніж з абстракціями або ідеалами, і ваша привабливість, також як і організаторські та управлінські здібності, допомагає вам досягати успіху матеріально.


Залишити відгук