Сонце в Рибах — Місяць у Водолії

Якщо у Вас Сонце в Рибах, а Місяць у Водолії — ви дуже оригінальна і незалежна особистість, яка прагне у суспільство, до однодумців, яка бажає скоряти світ разом з друзями. Ви по життю — не одинак, найкомфортніше ви будете почувати себе в колективному просторі. Тому ваше завдання — знайти той колектив (або колективи), де вас розуміють і на одній з вами хвилі. Ви не любите довго сидіти вдома, не любите монотонну роботу, вас вбиває одноманітність і нудьга. Вам цікавий сам чоловік, знайомства та зустрічі. Вам хочеться нових вражень і ви здатні на незаплановані безумства. В цілому, ви обов’язкові, витривалі, буваєте раптові і креативні.

Ви гуманіст, вірите в людство, і вас цікавить все, що пов’язано з соціальними реформами, соціальним обслуговуванням, громадськими обов’язками, релігією і т. п. Якщо суспільне життя стає вашою професією, то ви прагнете швидше не зробити кар’єру, а вірно служити інтересам суспільства. У вас сильний дух проповідника, ви вірите в прості чесноти — помірність, правду і честь, у них складається ваше кредо, і ви намагаєтеся переконати його іншим людям.

Ви не дуже терпимі і засуджуєте тих, хто піддається своєї слабкості, але в той же час прагнете допомогти їм стати сильніше. Якщо ви віруюча людина, то на стільки ортодоксальны у своїх переконаннях, що ризикуєте уявити себе святим, ніж Тато. Спробуйте припустити, що й інші люди також мають свої власні переконання і знають, що вони роблять, навіть якщо їх методи і погляди відмінні від ваших.

Що стосується емоційної сторони вашої натури, то ви висловлюєте свої почуття щиро й гаряче, зі співчуттям і розумінням ставлячись до людей, яких ви любите. Люди люблять вас за те, що ви ввічливі, ласкаві і володієте почуттям гумору, яке, однак, не заважає вам дуже серйозно ставитися до життя. Ви темпераментні, здатні отримувати задоволення від спілкування в дружньому колі, а прийшовши додому, сумно розмірковувати про долі народів світу або окремих держав. Якщо ви досить довго будете роздумувати на подібні теми, то цілком здатні спробувати особисто зробити щось для вирішення їх проблем або, принаймні, сісти і написати листа в газету.

Ви вірите в силу усного і друкованого слова і його здатність допомогти справі і будете дуже переконливі як письменник і оратор. У своєму колі спілкування ви схильні ходити за людиною і переконувати його в своїх поглядах, найімовірніше пов’язаних з яким-небудь рухом на захист людства, до тих пір, поки він не здасться і не погодиться з ними. У приватному житті ви чесний громадянин, опора церкви, уряду, закону і порядку; і завдяки цим якостям вам довіряють, вас поважають і люблять.


Залишити відгук