Сонце в Рибах

Риби — істоти суперечливі, загадкові. Натура у них ранима, чутлива: їм не вистачає життєвої сили. Всяке насильство завдає їм болючу рану. Вони шукають опори в особистості більш сильною. Вони настільки м’які, що майже ніколи не повстають проти обставин втім, природне почуття вірнопідданість пом’якшує їм гніт рабства. Нерідко їх приносять в жертву, або вони самі стають добровільною жертвою. Хвилювання, фрустрація, скупчення народу їх швидко стомлюють. Якщо в гороскопі немає стимулюючого впливу Марса або Урану — недбалість, яка доходила до ліні у всьому. Схильні шукати компенсації за реальні розчарування в мріях, іноді в алкоголі, наркотиках. Все життя зберігають велику частку невинного простосердечия. Втім, їм щастить у житті (якщо немає поганого Сатурна в тальному гороскопі). Випадковості, несподівані знайомства зазвичай йдуть їм на користь (при хорошому Юпітері або Венері).

Своє везіння вони залишають не тільки для себе: душа у них щедра. Можуть витати в емпіреях, не вміти поводитися з грошима. Почуття власності (своєї або чужої) нерідко відсутня. При переважаючому Нептуні не бачать нічого поганого в тому, щоб скористатися належить іншому. Та й іншим легко віддають все, що їм належить. Їх стихія — химери. Кіно, телебачення, театр. Все рідке -також їх царство, включаючи моря, річки. Доля допомагає їм прожити все життя на самій хиткою, невизначеною ґрунті. Така людина вміє тікати, вислизати від небезпек і проблем, що потребують негайного вирішення. Якщо в гороскопі немає сильних планет, Риби — людина млявий, швидко втомлюється. Йому корисно жити на березі моря, займатися музикою, поезією. З елементів — йод, сірка. Гомеопатія на нього діє краще, ніж алопатія.

Риби є останнім знаком Зодіаку і в цілому символізують перехід на наступний виток еволюційного розвитку. Однак вони символізують не смерть, як Скорпіон, який представляє стихію води в зоні оформлення, а плавний, пластичний, іноді майже непомітний перехід в наступний стан. Астрологи кажуть, що Зодіак помирає в Рибах, про нижчу октаву Риб сказано, що вона є сміттєвим знаком Зодіаку. І те, і інше є наслідком надзвичайної пластичності, чуйності й чуйності Риб (рухливий хрест, що доходить іноді до повної втрати власної особистості). У Рибах є елементи всіх знаків Зодіаку, але розвинена Риба аж ніяк не є зборами.

Через неї йде тонка трансформація реальності, що вимагає від Риби дуже глибокого сприйняття і відбувається за законом взаємності: впливаючи на Рибу, ситуація змінюється сама, однак ступінь впливу Риби на навколишнє її реальність залежить від рівня її еволюційного розвитку, і на низькому рівні Риба (здається) повністю підпорядкована навколишньому середовищу і не впливає на неї ніяк. Це перше враження тим не менш, несправедливо. Низька Риба грає роль мастила в зчленуваннях громадського та ситуаційного механізмів і часто є чорним вчителем, промовцем за принципом » падаючого штовхни, тобто спокусником, своєю пластичністю і готовністю повного підпорядкування, активізуючи вища я оточуючих і приводячи нестійкі ситуації до швидкого і повного краху й розпаду, після чого Риба спокійно пливе далі за течією, нітрохи не бентежачись вчиненим.

За причиною своєї внутрішньої пластичності Риба дуже чутлива до середовища, в якій вона опиняється. Низька Риба любить каламутну воду, а в чистій відчуває себе незатишно і завжди намагається знайти найбільш замутившееся місце, розвинена Риба, навпаки, в каламутній воді чахне і задихається, але ні та, ні інша не стануть займатися цілеспрямованою зміною властивостей навколишнього середовища: якщо Рибі стає погано, то вона просто спливає. Найлегше Рибі поплисти в світ своїх мрій і фантазій, жоден знак Зодіаку не пов’язаний так сильно з підсвідомістю і не вміє так тонко і ефективно приводити навколишній світ у відповідність зі своїми уявленнями і бажаннями шляхом належного сприйняття, коли сіре здається білим, чорним, синім або блакитним відповідно до підсвідомої установкою Риби. З іншого боку, розвинута Риба може транслювати свій внутрішній світ і свої емоційні стани назовні і цим сильно впливати на оточуючих людей і ситуації, проте це відбувається як би само собою, ненав’язливо, майже непомітно для свідомості.

Риба дуже емоційна, навіть занадто емоційна, вона дає реакцію на самі незначні подразники, що негативно позначається на її психіці. Зате і захисних механізмів у неї багато, в числі основних — поверхнева емоційність і емоційний ескапізм. Глибокі почуття замінюються більш дрібними, ніж оберігається сутність, з такою людиною важко мати справу, оскільки домогтися від нього реакції дуже легко, але це зовсім нічого не значить, проникнути всередину нього складно, так як сама по собі емоція є захистом, каламуттю, за якої важко переглянути подальшу глибину. Емоційний скептицизм є позиція з основною тезою Дивитися на тебе мені настільки боляче, що я краще піду.

Дивитися на чужі страждання Рибі дійсно важко, але якщо вона робить це досить уважно, то людині стає легше, а Риба відчуває сильний душевний підйом: по-перше, вона безпосередньо відчуває зменшення тяжкості (болю, страждань і т. п.), що висить на людину, що надзвичайно підносить її у власних очах (а також емоційно), а по-друге, вона отримує негайну енергетичну підтримку свого егрегора, з яким зв’язок у Риби, може бути, більш інтимна, ніж у будь-якого іншого знаку Зодіаку. Головна кармічне завдання Риби полягає в тому, щоб принести будь-якій людині, будь-яку ситуацію відчуття Божественної присутності.

Кожна людина, незалежно від свого еволюційного рівня, в якісь хвилини може краєм ока побачити, точніше відчути світ так, як його бачать високорозвинені душі, сповнені щастя і гармонії, а себе як його невід’ємну частину, а не випадково занесений вітром історії обривок нікому не потрібного сміття. Подібні переживання дають людині сили жити і творити далі, не втрачаючи віри в себе і еволюцію. Рибі дана здатність, налаштувавшись на одну людину і будь-яку ситуацію, знайти і активізувати (іноді надзвичайно тонкий) канал його зв’язку з тим високим егрегором, який звичайно називають Богом. Тому Риба є головним обманщиком Зодіаку, бо то надзвичайне переживання, яке вона вміє викликати, відноситься не до реальності, а до далекого майбутнього душі, коли вона звільниться від багатьох своїх зовнішніх оболонок, а особистість людини — від недосконалостей.


Залишити відгук