Сонце в Терезах — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Діві — особистість практичностая, що володіє прагненням все розібрати до дрібниць і, якщо вийде, покритикувати. У вас гарний рівень інтелекту, тому що ви завжди прагнете до нових знань. Вам важливо докопатися і зрозуміти справжні причини того, що сталося, Ви правдолюб. У спілкуванні ви дотепні й проникливі, Вас не заплутають емоції, тому що ви вмієте тримати над ними контроль.

Ваші інтелектуальні якості, ймовірно, поглинають більшу частину вашого душевного тепла, так як ви — людина самодостатня. Ви все ретельно обмірковуєте і навряд чи дозволите непотрібним емоціям вибити вас з колії. Ви ніжні і любите увагу, і вам швидко стає зрозуміло, що його не можна досягти, не давши що-небудь у відповідь.

Ви розумієте, чого потребують люди, і це змушує вас здаватися більш участливым, ніж ви є насправді. Ви вмієте аналізувати, критикувати і спостерігати; ви досягнете успіху в літературі або якому-небудь іншому творчості, де ваша інтелектуальна і художня обдарованість отримає найкраще вираження.

Ви також можете досягти успіху в бізнесі, але він чужий вашим природним нахилам. Ви розважливі і миролюбні і ніколи не гарячкуйте в суперечках. Ви щиро висловлюєте свою думку і не схильні до злопамятности. Ви можете проявляти великий такт, коли дізнаєтеся, що не у всіх людей є готові відповіді на всі питання, як у вас.

Незважаючи на це ви дуже позитивна людина, щоб пройти по життю без того, щоб не обзавестися хоча б одним ворогом. Якщо він буде переслідувати вас завзято, вам варто відступити, бо за вдачею ви не борець, і, коли ваші мирні методи пасивного опору зазнають невдачі, ви опиняєтеся в глухому куті.


Залишити відгук