Сонце в Терезах — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Тельці — вами керує планета Венера, що робить жінок чарівними і привабливими, а чоловіків — красенями. Вас тягне до всього прекрасного, Ви постійно шукайте гармонію в життя, прагнете знайти любов і чуттєві відносини. Ви не швидкі на підйом, звикли спочатку думати, а потім не поспішаючи братися за справу. Терплячі і обережними, особливо у фінансових питаннях. Добре, якщо поруч з вами буде партнер, який підтримає і направить, так як упевненості у вас обмаль.

Ви — чарівний чоловік, дуже незалежний, знає, як досягти мети так, щоб при цьому завоювати симпатії оточуючих. Ваша особистість — ваше найбільше гідність. Серед інших якостей в ній присутня порядна частка сентиментальності, яка як магнітом притягує до вас представників протилежної статі. Ви потребуєте в прихильності, симпатії і розумінні і готові великодушно відповісти тим же.

В цьому випадку ваш романтизм зраджує вам; подібно Одіссею, ви рыщете по світу в пошуках ідеального партнера і шкодуєте про розбитих серцях, залишених на шляху ваших блукань. Але ви вірите в ідеальну любов. Що стосується службових справ, то ви повинні вірити в те, що робите, і якщо робота відповідає вашим ідеалам, то ви, можна сказати, що вкладаєте в неї весь запал душі. З вас вийшов би прекрасний продавець, здатний так натиснути на покупця, що він купить у вас що завгодно, причому ви будете переконані, що чините своїй жертві добру послугу.

Та навіть тоді, незважаючи на те, що вам довелося постраждати із-за цієї віри, ви не здивуєтеся, коли вона знову відродиться в вас. Можливо, з-за вашого великодушності й щедрості стосовно грошей вас вже не раз обманювали.

Це положення планет наділяє почуттям прекрасного, і якщо ви займаєтеся творчістю, то ваші твори, ймовірно, відрізняються інтересом до людської особистості і певною сентиментальністю. У цьому випадку вам потрібно намагатися, щоб її не було занадто багато, так як ви кілька слащавы і схильні думати і висловлюватися дуже пишними словами.

Завдяки цій якості, а також очевидною відданості ідеалам, любові і високим людським відносинам, ваші твори будуть користуватися успіхом, хоча можуть піддаватися нападкам байдужих критиків. У будь-якому випадку романтикам і широкій публіці ви будете подобатися, а реалістам — не дуже. І слідкуйте, щоб почуття міри щодо сентиментальності не змінило.


Залишити відгук