Сонце в Терезах — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Скорпіоні — вас можна назвати сміливим людиною, з собственническими нахилами, Ви свого не пропустіть, причому, напирати будете м’яко і дипломатично. Вмієте маніпулювати людьми. Емоційні і самовпевнені. Ви хочете знайти свою любов раз і назавжди, налаштовані на міцні емоційні зв’язки. Якщо щось пішло не по вашому — дратуєтеся, стаєте критичним і неспокійним. Ваше відміну від всіх інших Ваг в тому, що Ви смілива людина з потужною внутрішньою волею.

Незалежність в думках, діях і висловлюваннях — відмітна риса вашого характеру. Ви кмітливі і дуже допитливі, з вас виходить прекрасний студент, легко і охоче усваивающий знання. Ви дуже честолюбні і швидко досягаєте успіху в житті. У вас широке коло інтересів: філософія, мистецтво і наука, — і тому більш ймовірно, що ви берете швидше кар’єру в мистецтві, ніж у бізнесі.

Вас дуже цікавить образ думок інших людей, їх вчинки та їх можливості, і вашу повагу до самого себе виникає з вашого поваги до власного способу мислення. Так чи інакше, але ви будете заробляти на життя «своїм розумом» — тобто швидше своїми ідеями, ніж важкою роботою; і це може бути реалізовано в літературі, науці або політиці.

У будь-якому випадку ви за своїми переконаннями радикал і стоїте на позиціях прогресу, змін, новизни. Ви по натурі бунтар і завжди будете опинятися там, де йде битва умів або ідеї і, цілком можливо, станете на бік меншини. Ви — сильний полеміст, тому що ви так ясно мислите і так зрозуміло викладаєте свої позиції, що ні в кого не залишається сумнівів у ваших поглядах.

Ви володієте своєрідним почуттям такту, але ви нехтуєте тих, хто обережний або раболепствует, і при необхідності не постесняетесь сказати це прямо в обличчя. Ви не любите зачіпати почуття людей, але швидше ризикуєте це зробити, ніж пожертвуєте правдою в тому сенсі, як ви її розумієте.

Ви все робите з ентузіазмом: любіть, ненавидите, займаєтеся інтелектуальною або творчою діяльністю або політикою. З емоційної точки зору ви пристрасні і напористі, і хоча самі вважаєте себе самодостатньою людиною. Насправді це зовсім не так, і найкраще для вас було б впорядкувати своє емоційне життя, знайшовши людину, який створював би противагу вашому ентузіазму, хоча ви, ймовірно, висміяли б саму думку про те, що ви взагалі в ком-то можете потребувати.


Залишити відгук