Сонце в Терезах — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Стрільці — ви інтелектуал з великої літери, любите пофілософствувати, Вам подобається вчити і повчати інших. У більшості з Вас є юридичні здібності, Ви непогано розбираєтеся в законах і своїх правах. Не любите сидіти на місці — активні, діловиті, по можливості прагніть подорожувати. У розмові прямолінійні і справедливі, але завжди ввічливі і галантні, намагаєтеся нікого не образити.Вашим мінусом може бути поспішність у справах.

Людина, народжена під цим поєднанням планет, Відрізняється цілеспрямованістю, влюбливістю і схильністю до ризику. Ці якості він може направити на те, щоб домогтися успіху в кар’єрі, або просто буде авантюристом і романтиком.

Ви здатні дивитися на речі в цілому і судити про майбутнє з того, яким є сьогодення і було минуле, і ваші передбачення бувають майже пророчими. Ви занадто горді і незалежні, і з-за своєї впертості наживає собі ворогів. Ви люб’язні, але не справляєте враження співчутливу людину, люди схильні поважати вас, але люблять вони вас чи ні залежить від того, наскільки швидко ви навчилися відмовлятися від манірності і говорити з ними на рівних.

Вас цікавлять широкі ідеї — в релігії, філософії, науці — і, незалежно від того, наскільки тренований ваш розум, ви схильні до абстрактного мислення. Якщо ви не зійдете з хмар на землю, то в справах, і в особистому житті ризикуєте виявитися зовсім безпорадним і неспроможним.

Ви фізично активні, любите подорожувати і, ймовірно, завжди куди-небудь збираєтеся. Ви дуже товариські і любите приймати участь в різних зборах і вечірках, і ви ніколи не буваєте більш щасливі, ніж плануючи великий пікнік.

Коли ви закохані, ви щедро разбрасываете емоції і можете здаватися непостійним і пристрасним одночасно. Ваша емоційна натура досить суперечлива, і ви висловлюєте свої почуття часто дуже нервово, збуджено й імпульсивно.


Залишити відгук