Сонце в Терезах — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Рибах — у вас поєднується легкість спілкування і глибина мислення. Це створює певні суперечності у вашому характері, в яких і ви самі, часом, не можете розібратися. Чого у вас більше: неуважності або старанності? Неспокійності або витривалості?Непосидючість або скромності? Відповіді на ці питання дадуть інші планети Вашого гороскопа, що пересилить. Можу точно сказати, що Ви цікавий і допитливий чоловік з гарної асоціативною пам’яттю.

Ваша стриманість і сором’язливість — це благо для вас, оскільки в самоті ви черпаєте сили і внутрішню рівновагу, які при спілкуванні з людьми надають вам специфічне чарівність. Ви товариські і можете користуватися популярністю в суспільстві, але, яким би чарівним і люб’язним ви не здавалися, люди відчувають у вас таку глибину, яку їм ніколи не осягнути; ви оточені аурою таємниці, яка збільшує інтерес до вас.

Ви вразливі, романтичні, точні і щирі. Ви здатні і розумом, і серцем зрозуміти самі абстрактні та складні речі. На перший погляд ви можете здаватися простою і доступною людиною, тоді як насправді ви набагато тонше й складніше. Ви можете перехитрити майже будь-якого, оскільки ви — природжений дипломат чи детектив. Найзаплутаніші речі здаються вам зовсім ясними, ви відчуваєте обманщика за кілометр і здатні вивести його на чисту воду.

Ви швидше інтуїтивно, ніж інтелектуальні, і пізнаєте знання, скоріше шляхом спостереження, ніж глибокого вивчення предмета. Ви любите вивчати людську натуру, а точність характеристик, які ви даєте своїм друзями, просто вражає. Але, коли ви закохані, вас можна обдурити, тому що тоді ви не слухаєте голосу своєї інтуїції, яка вас ніколи не підводить.

Це положення планет може забезпечити вам престиж і вплив серед широкої публіки, до якого б соціального колі ви не належали. Ваша особистість незвичайна. Ви можете моментально переходити від експансивності до скритності і здатні впадати в зневіру, дуже небезпечне для вашого душевного спокою. Ви гостро відчуваєте людські біди; нерівність змушує вас страждати. Ви прихильник закону, свободи і рівності прав.


Залишити відгук