Сонце в Терезах — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Терезах — ви класичний представник свого зодіакального знака — Ваги в квадраті. Дуже привабливі, м’які, ввічливі і елегантні в спілкуванні, з Вами приємно мати справу. Якщо ви чоловік, — то можете бути справжнім ловеласом, а якщо жінка — тонкої спокусницею. Ви прагнете оточити себе красою, гармонією, мистецтвом і всім прекрасним, що є навколо. Ви не агресивні і не напористі, нерішучість — це Ваш мінус. Дипломатичність і неможливість висловити в обличчя все, що ви думаєте, провокує коливання настрою.

Ви романтичні, і вам властива якась містична віра в людей і в їх здатність допомогти вам у важких обставинах, що, що природно, в нашому світі виправдовується далеко не завжди. Чутливий, мрійливий, ви, швидше за все, будете вражені в саме серце, коли вам доведеться зіткнутися з реальністю і зрозуміти, що люди зовсім не так великодушні і благородні, як вам здавалося.

Щоб не відчувати душевного болю, чи ви підете у свій внутрішній світ, або пориньте в вивчення окультних наук або в заняття спіритизмом — тобто підете в потойбічне, у щось, що не належить цьому світу, швидше в ідеальне, ніж реальне, і, швидше духовного, ніж матеріальне. Ви легковірні і легко сугестивності, особливо коли апелюють до емоційної боці вашої натури, і, так як душа у вас навстіж, дуже ймовірно, що в житті вам не раз доведеться постраждати із-за цього.

У вас є якась бесплотность, що надає вам грацію і чарівність. Ви немов істота з іншої планети — ймовірно, Венери, планети любові, де людські відносини можуть бути настільки ідеальні, наскільки ви цього побажаєте; але поки ви не навчитеся приймати людей такими, які вони є, тут, на землі, ви будете отримувати тільки стусани та удари.

Людині під цим положенням планет властиво ранній інтелектуальний розвиток, яке випереджає дозрівання емоційної сторони вашої натури, і в дитинстві, якщо у вас люблячі батьки, ви, мабуть, були їх втіхою. Різкість, недоброзичливість, гострі слова і гнів ненависні вам. Спіритизм, окультизм і всі форми таємних знань хоча й привабливі, але вони тільки відволікають вас ще далі від дійсності і швидше заплутають, ніж підкажуть реальне рішення ваших проблем взаємодії зі світом і людьми.


Залишити відгук