Сонце в Терезах — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Леві — впевнена в собі людина. Ви дуже життєлюбний, приємний, приємний, яскравий людина з великою часткою романтичності і артистизму. З Вами приємно спілкуватися з Вами хочеться дружити, тому що Ви цілісна і піднесена особистість. Ви надійний і добрий чоловік, ви відкриті душею до людей, не здатні на підлість. Люди це розуміють і прагнуть з Вами потоваришувати.

Це положення наділяє романтизмом, виражається він у формі захоплення поезією і мистецтвом, або робить вас просто сприйнятливим до романтики, але не творчою людиною. Ваші ідеали — це ваші дороговказні зірки, і ви будете вірні їм до кінця життя, вірячи в них, як у Бога. У вашій натурі є щось від віруючого, чи це стосується людських прихильностей або більш прозаїчних речей.

Ви завжди намагаєтеся жити у відповідності зі своїми ідеалами, і зазвичай вам це вдається. Ви незалежні, особливо там, де мова йде про вашу любов, або ваших ідеалах, або вашому мистецтві, якщо ви художник. Ви вірите в мистецтво заради мистецтва і навряд чи дозволите міркувань матеріальної вигоди або доцільності встати на шляху вашого мистецтва чи вашої любові.

Це положення наділяє честолюбством, але якщо є квадратури чи опозиції до Сонця або Місяця, то вам властива певна інерція, що не дозволяє вам скористатися з’являються можливостями і дати йому конструктивний вихід. З багатьма секстилями або тригонами до Сонця і Місяці інерція і розслабленість присутні, але це не має значення; матеріально і морально захищені.

З квадратурами або опозиціями до Сонця і Місяці, ви досягнете успіху завдяки власним зусиллям і будете самі створювати сприятливі можливості для просування вперед, але ви повинні остерігатися, щоб вашої вродженої довірливістю не скористалися недобросовісні і негідні люди. У вас є свого роду простодушність, яке так і притягує обман, ви повинні навчитися не забувати про попередньому негативному життєвому досвіді. Ви такий ідеаліст і такий оптиміст, що образи відскакують від вас, як м’ячик від стінки. Ви пам’ятаєте хороше і забуваєте погане — чудова риса в особистих відносинах, але до тих пір, поки ви не дозволяєте себе дурити.


Залишити відгук