День Народження 5 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, народжені 5 вересня, — бунтарі, і у них є на те причини. Тоді як інші члени вашого знаку Зодіаку прагнуть внести порядок в хаос, ви, як руйнівник традицій, намагаєтеся наповнити існуючий порядок свіжими, оригінальними ідеями. Наділені парадоксальною природою, з одного боку, ви чутливий і практичний, а з іншого — неординарно мислить, новаторська особистість. В результаті вас сміливо можна назвати мрійником, здатним до матеріального втілення своїх ідей і уявлень в реальність. Вміння зосереджуватись на життєздатних проектах дозволяє вам використовувати творчі здібності, щоб реалізовувати приголомшливі проекти в області мистецтва або науки.

Народженим 5 вересня не слід перенапружуватися — як фізично, так і психологічно. Їм самим важко визнати існування деструктивних тенденцій, руйнують їх особу, так що друзям, рідним і близьким варто прийти їм на допомогу і вчасно дати цінну пораду. Найбільшу небезпеку для народжених 5 вересня представляє їх глибока впевненість у власних силах, у тому, що вони можуть подолати будь-які перешкоди. У розквіті сил деяким з них доведеться дізнатися, що у організму є теж межі можливого. І це при тому, що їм дуже довго вдається підтримувати себе у відмінній формі. Рекомендуються регулярні (не менше одного разу в рік) огляди у фахівців. У тому, що стосується дієти, підійде добре збалансоване і різноманітне харчування.

Народжені 5 вересня люблять використовувати свій активний живий розум для придумування самих неймовірних і романтичних проектів. Вони і справді дуже обізнані в тому, як перетворити свої фантазії в реальність, але, на жаль, іноді бувають дуже нереалістичними в оцінці ступеня їх успіху. Схильні до надмірної гордості або поблажливості, вони можуть втратити почуття реальності і, отже, постраждати від будь-яких розладів тоді, коли вони менше всього їх чекають.

Знак Зодіаку 5 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків стихії Землі, які виділяються наступні якості: порядність, обачність, тверезий аналітичний розум, діловитість, гнучкість, скрупульозність, самовідданість.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за педантичність, аналітичний розум. Меркурій — покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за нестачу мрійливості, а також неприйняття невизначеності.

5 вересня народжуються неординарні Діви. На відміну від інших представників знаку, що прагнуть до порядку, вони сіють хаос. Оригінальні ідеї Дів нерідко руйнівні. Але трохи конструктивізму і проекти мають всі шанси на ефективну реалізацію. Народилися 5 вересня Діви вміють не тільки руйнувати традиції. Вони добрі, милі, чарівні. Представники знаку вміють любити і дружити. З ними ніколи не нудно.

Періодично в житті деяких людей, народжених 5 вересня, повторюються епізоди, коли вони діють проти самих себе в стилі самопоражения. Навіть не помічаючи цього, що народилися в цей день можуть попастися в пастку свого царственого «я» і поховати себе в тому, чим вони займаються. Як наслідок, вони можуть не тільки не встежити за тим, що інші думають про них, але і за тим, що дійсно відбувається в їх серцях і підсвідомості. З іншого боку, народжені 5 вересня і справді здатні створювати чудові сюжети. Хоча їх особисте життя може здатися деяким цілком пересічною, те, чим вони оточують себе, — їх творіння і придбання — часто буває справді дивовижним.

Маючи середній рівень доходів, вони можуть відчути себе королем або королевою в казковому палаці. Вони ревниво оберігають створений ними чарівний світ, але, на жаль, їх особисті людські достоїнства при цьому нерідко губляться. Часом здається, що ніхто не знає, що вони люблять, крім свого романтичного образу. Задай їм це питання, багато з них так і не знайдуть хоч скільки-небудь зрозумілої відповіді. Очевидно, що, якщо народжені в цей день мають намір рухатися далі у своїй психологічній і духовній еволюції, їм необхідно навчитися розрізняти фантазію і реальність. Вони правильно надійдуть, присвячуючи більше часу собі і тверезо розмірковуючи про своє життя. Цілком можливо, що їм знадобиться повернутися до витоків і знову приступити до створення більш реалістичного «я» з самого початку.

Народжені 5 вересня люблять розважатися і вміють бути приємними друзями. Хоча їх важко звинуватити в несерйозності, вони прагнуть все робити з вогником, намагаючись розрядити неприємні ситуації здоровим гумором, який іноді може здатися навіть грубуватим. Найчастіше вони відрізняються поступливою тонкою натурою, але в тому, що стосується любові, вони можуть без попередження перервати самі ніжні стосунки, якщо раптом починають сумніватися у щирості почуттів свого партнера. Між тим народжених в цей день, мабуть, теж можна звинуватити в тому, що вони спілкуються з деякими людьми тільки через їх привабливості в даний час. Однак такий ощадливістю відрізняються тільки ті, хто не отримав хорошого виховання або освіти; більшість з народжених 5 вересня у вищій ступеня невинні і безпосередні, як діти і тому від душі тяжіють до тих, хто, на їхню думку, піклується про них і пропонує справжню дружбу.

Чоловік Діва — народився 5 Вересня

Чоловіки, c датою народження 5 вересня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — корисний, спокійний, інтелектуальний, сумлінний, ефективний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 5 Вересня

Жінки, народжені 5 вересня, володіють наступними властивостями: така дама — охайна, чутлива, турботлива. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 5 Вересня

Для народжених 5 вересня прекрасно ставляться до дружнім стосункам у колективі. Деколи, вони здаються несерйозними, так як люблять додати в спілкування якусь іскру, яка супроводжується гумором. Почуття гумору додає запалу в їх спілкування, однак, може бути піднесений у грубій формі. Народжені 5 вересня знак зодіаку Діва в любові можуть розірвати навіть найпрекрасніші на перший погляд відносини, якщо засумніваються в почуттях свого коханого або коханої. Деякі з них ведуть розрахунок у відносинах, можуть бути звинувачені в корисливості своїх інтересів. Вони із радістю тяжіти до дружби з тими, хто її пропонує їм.

5 вересня знак зодіаку Діва. Люди цього знака зодіаку здатні створювати чудові шедеври і все, що їх оточує, створене ними, може викликати захоплення. Хоча на перший погляд оточуючих їх життя може здаватися сірою і тривіальною, без насичених фарб. Навіть середній дохід може цілком їх влаштувати, внутрішній світ при цьому буде задоволений. Почуття думки про власний узвишші над Олімпом, буде робити їх щасливими. Нерідко доводиться народженим 5 вересня знак зодіаку Діва бути заручником своїх думок, де може плутатися реальність і фантазія.

Щоб знайти правильний підхід до будь-якої справи, народженим 5 вересня знак зодіаку Діва потрібно вдатися до здорового мислення, тверезо розставляючи правильність пріоритетів. Розмірковуючи про своє життя, є ймовірність переосмислення свого внутрішнього світу для створення нового «я». День Народження 5 вересня знак зодіаку Діва. Не раз доводиться потрапляти під вплив свого власного «я» і грати проти самого себе. Це може збити їх з шляху, при цьому, губляться поняття про те, що думають про них інші, а найголовніше, що вони думають про самого себе.

Наділені активним розумом, який здатний вигадувати нові неординарні проекти. Обізнаність задуманого може призвести до реалізації фантазій в дії. Щоб цілі були реалізовані, народженим 5 вересня знадобитися реалістично підходити до поставлених перед собою завдань. Тільки внутрішній голос Дів підкаже який вибрати курс, як слід продовжувати рухатися і в якому напрямку. Перш ніж прислухатися до думки інших, прислухайтеся до себе. Народжені 5 вересня знак зодіаку Діва облаштують і створять затишок, щоб з ними було комфортно. Свої творчі та оригінальні думки вони можуть втілювати, починаючи зі свого будинку, впроваджуючи всі свої творчі і геніальні задуми. Намагайтеся дивитися реально на світ. Пізнайте себе і полюбите – це буде вашою перемогою.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках вам потрібно набагато більше свободи, ніж типовою Діві. Ви ідеаліст, і ваш вроджений перфекціонізм може створити розрив між романтичними мріями і повсякденною реальністю. Ви хочете знайти свою справжню любов, але мало хто може відповідати вашим високим стандартам.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

На світ 5 вересня з’являються справжні бунтарі. Народжені в цей день люди руйнують стереотипи, роки витрачають на те, щоб довести неспроможність, абсурдність традицій. Бунтарський дух, неординарне мислення, новаторство роблять їх експериментаторами. Для народжених 5 вересня важливо не просто зруйнувати усталені стереотипи. Вони готові запропонувати новий сценарій, більш прогресивний, сучасний.

Для народжених 5 вересня особливе значення має творчість. Практичні і в той же час чутливі, парадоксальні, трохи тривожні, вони з оптимізмом дивляться на світ. Займаючись творчістю, народилися 5 вересня створюють справжні шедеври. Останні можуть бути невизнаними, незрозумілими оточуючим, але запам’ятовуються однозначно.

Діви, народилися 5 вересня, віддаються роботі без залишку. Вони повністю занурюються в цікавий проект. Результат, якого так хотілося досягти ще зовсім недавно, стає для Діви швидше розчаруванням. Мета досягнута. Далі йти нікуди. Але проходить трохи часу – на горизонті з’являється новий проект. Діва мобілізується, всі сили кидає на нову справу. Народжена 5 вересня Діва – унікальний співробітник. Вона невтомна, рішуча, професійна в обраній сфері діяльності.

Здоров’я і Хвороби

Для Дів неприйнятно фізичне, розумове перенапруження. Те й інше є руйнівним для особистості. Причому самі Діви часто не бачать деструктивності. Якщо близькі не подбають про представника знака в такий момент, він має всі шанси потрапити на лікарняне ліжко з серйозним нервовим розладом. З фізичної точки зору зі здоров’ям теж може бути не все гладко. Діви схильні працювати не шкодуючи сил. Але у кожного організму свої межі можливостей. Коли зношені системи дадуть збій, передбачити складно.

Доля і Удача

В цей день народжуються романтичні, пристрасні натури. Вібрації цього дня такі, що вони наділяють народжених в цей день відмінною інтуїцією, що допомагає їм вибрати правильний напрямок застосування своїх талантів і витягти з цього велику вигоду. Ці люди, йдучи по життю, повинні приймати всі рішення самостійно, щоб не втратити свою індивідуальність і не втратити Дару передбачення, якими їх щедро наділили Небеса.

Поради Дівам, Народженим 5 Вересня

Не гаючи романтичної іскорки, намагайтеся реально дивитися на речі. Вам не вдасться назавжди позбутися від існуючого порядку. Головне для вас — дізнатися себе краще і полюбити. Для реалізації проектів Діві потрібні знання, досвід, чуття і здоров’я. Про останній варто подбати. Інакше можна зійти з дистанції раніше часу.


Залишити відгук