Сонце в Терезах — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Козерозі — вас можна охарактеризувати як серйозного і ділового людини, яка вміє «наводити мости» в будь-яких ситуаціях. Люди вважають Вас практичним і розважливим, але під цією маскою ховається вразлива натура. Ви хороший тактик, в матеріальному плані себе в образу не дасте. Не любите бути комусь зобов’язаним, комусь належним. Вам важливо справити хороше враження на співрозмовника, партнера, друзів і це іноді призводить до ущемлення власних почуттів і духовних бажань.

Вам властива цілеспрямованість. Ви знаєте, чого хочете, і так чи інакше прагнете цього. Ви володієте талантом керувати людьми, який зазвичай допомагає вам досягти керівного становища, незалежно від рівня вашої компетенції. На вас можна покластися в будь-яких обставин.

Ви здатні керувати власним життям, стати лідером і в своєму колі і, ймовірно, в набагато ширшому масштабі, до вашого власного задоволення і користь для оточуючих. Ви можете бути дуже владним людиною або приємним і люб’язним, але яким би ви не здавалися зовні, ті, хто вас знають, досить добре розуміють, що ви ніколи не здаєтеся без бою і так чи інакше все складеться так, як вам завгодно.

Ви володієте розвиненим почуттям власного достоїнства, що доходить до егоїзму; хоча можете успішно приховувати це, якщо тільки не присутні деякі з вищезгаданих аспектів. Вам подобається користуватися популярністю, але ви маєте потребу у конкретних доказах визнання ваших достоїнств, і ви дбаєте про те, щоб вони з’явилися. Це дуже мінливе положення планет, яке може робити вас зарозумілим і сміливим чи дипломатичною і люб’язним; але в будь-якому випадку головний мотив поведінки залишається незмінним: ви хочете мати про себе хорошу думку і використовуєте для цього будь-які засоби.

Ви здатні скористатися найменшою можливістю, щоб витягти з неї величезний успіх, причому без сторонньої допомоги. Ви дуже енергійні і водночас тонко відчуваєте настрої і погляди інших людей, а це дуже цінна якість. Ви добре обізнані про людей, остільки, оскільки вони стосуються вас, але діла і турботи всього суспільства вас анітрохи не цікавлять, і малоймовірно, щоб ви займалися філантропією. Ви дуже серйозно ставитеся до життя, і хоча ви трохи егоїстичні, ви так потребуєте в тому, щоб про вас думали добре, що вам вдається викликати до себе любов та повага людей, які оцінять ваші явні переваги.


Залишити відгук