Сонце в Терезах — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Раку — ви людина чутлива і інтуїтивний, здатні розуміти істинні наміри співрозмовника. Ваша Весовская дипломатичність і Рачача інтуїція дозволяють Вам уникати конфліктів і напружених ситуацій, що Ви дуже не любите. Володіючи тонким смаком Ви завжди намагайтеся оточити себе гарними речами. І чим старше ви — тим більше виникає бажання до збагачення. Ви дуже душевна людина і з вами завжди приємно по-дружньому поговорити.

Ви надзвичайно приспособляемы і здатні підлаштовуватися під своє оточення як у ділових, так і в особистих відносинах, витягуючи з цього вигоду. Це якість у поєднанні з вашою швидкістю сприйняття має до вас впливових людей і забезпечує швидку, навіть запаморочливу, кар’єру. Ви чутливі, і емоційно, і інтелектуально, і в спілкуванні з людьми відразу розумієте, як вам треба поводитися. Вгадуючи думки і відчуваючи настрій іншої людини, ви пристосовуєтеся до його настрою або думку.

Ваші манери льстивы, але не підлесливі, так як у вас сильно розвинене почуття власної гідності та значущості. Від природи мирний і тактовна людина, ви намагаєтеся всіма засобами уникати сварок і чвар, по можливості попереджаючи неприємні ситуації.

Однак якщо зачеплена ваша гордість або порушуються ваші права, ви здатні до запеклої боротьби. При цьому вас абсолютно не хвилюють права інших людей. Роблячи свою справу, ви вмієте не стикатися з іншими, але ви не борець за соціальну справедливість або права людей, ваші цілі і погляди повністю зосереджені на вас самому.

Ваша гнучкість і адаптованість можуть виявитися вашою слабкістю, якщо ви дозволяєте чуттєвої стороні вашої натури взяти гору над вами, так як в цьому випадку бажання принести задоволення приймає руйнівну форму, і ви угождаете людям, які того не варті, і погоджуєтеся з завідомо порожніми ідеями. Ви повинні остерігатися цього, тому що під впливом емоційного імпульсу ваші бажання можуть повністю придушити вашу волю.


Залишити відгук