Сонце в Терезах — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць в Овні — ви має надзвичайно загостреним почуттям справедливості, у чоловіків навіть може доходити до відкритої боротьби з застосуванням фізичної сили. Ви справжній борець за ідеали, добре впливаєте на інших і готові допомогти при першій можливості, тому що відчуваєте постійну потребу в активності. Ще одна Ваша особливість: Ви часом краще розумієте і вирішуєте проблеми інших, ніж свої власні.

Ви, ймовірно, виглядаєте більш сміливим і рішучим, ніж є насправді, оскільки єдине, чого хоче ваша насправді ніжна душа, — це щоб її залишили в спокої. Все, чого ви хочете від людей, щоб вони забули про вас і дозволили вам йти своїм шляхом, так як ви цілком самодостатні і сповідуєте принцип «живи і не заважай жити іншим».

Трудність полягає в тому, що інші люди мають звичай вимагати вашої уваги, вони хочуть, щоб ви змінили свій спосіб життя, або спосіб думок, а ви відмовляєтеся змінюватися. На перший погляд, ви лагідні, розумні і спокійні, але за цим криється така твердість, що люди дуже дивуються, коли стикаються з нею вперше.

Прагнення до незалежності, ймовірно, змусить вас вибирати в житті самі таємничі і звивисті шляху, на яких ви зустрінетеся з дивними людьми і самі придбаєте дивні погляди, і в результаті можете уславитися самим ексцентричним людиною в своєму колі. Вам приносить задоволення здійснювати такі вчинки і сповідувати такі ідеї, які будь-яка інша людина назве навіженими, але це аніскільки не заважає вам ставитися до них з усією серйозністю.

Ви, ймовірно, захоплюєтеся спіритизмом, екстрасенсорними цілительством, ворожінням на кавовій гущі, ясновидінням з допомогою кристала — і займаєтеся цим з такою захопленістю і вірою, яка приводить у відчай ваших друзів. Ви не вагаючись привселюдно обговорюєте найбезглуздіші аспекти цих занять. Ця конфігурація планет вказує на романтизм, а також на чуттєвість, тому вам потрібно стежити за тим, щоб ваші дивні знайомі не збили вас з шляху, або навпаки.

Це несприятливе положення планет. Вам важко співпрацювати з людьми, і ви досягнете успіху, якщо будете займатися яким-небудь практичним ремеслом, де можна працювати в поодинці. З-за вашої незалежності вам важко вступити в шлюб, але вам дійсно потрібна підтримка і дружні відносини з іншими людьми, хоча ви можете і не думати так. Співробітництво — ключ до вашого щастя, і якщо ви зможете пожертвувати частиною вашої свободи і незалежності, то ваше життя буде набагато більш щасливим пригодою.


Залишити відгук