Сонце в Терезах — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце в Терезах, а Місяць у Водолії — ви людина з високими ідеалами і з любов’ю до незалежності. Ви любите свободу у всіх її проявах і хочете бути вище побутових проблем і повсякденної метушні. Ваша голова заповнена прогресивними і оригінальними ідеями і ви з задоволенням поділіться ними з оточуючими. Не любите, коли на вас тиснуть, змушують щось робити або вселяють свої думки. Ви людина творча, вільна, шукає свою гармонію в житті.

Ви романтик з романтиків. Прихильність і любов — для вас не тільки фізична потреба, але й ціла філософія, кредо, віра. Ви випромінюєте свого роду крихке чарівність, яке робить вас дуже привабливим для протилежної статі, і, хоча по натурі не філософ, схильні надавати своїм почуттям височина і благородство.

Добрий смак та приємні манери виправдовують в очах оточуючих ваші неймовірні любовні витівки, очищають їх від нальоту чуттєвості і надають відтінок піднесеності, в якої ви так потребуєте. За явної безпечністю і легковажністю, тим не менш, ховається задума і серйозне ставлення до життя. Ви схильні драматизувати події і часто створюєте проблеми на порожньому місці і для себе, і для своїх друзів.

Ви по натурі драматург, і для вас немає нічого приємніше, ніж плести історії про занапащене любові, нерозділене прихильності, загублених родичів і т. п. Тим часом головний герой цієї історії цілком може вести нормальне життя зі своїм чоловіком і навіть не підозрювати про нещастя, які ви завантажили. Таким чином, ваша уява здатна вийти з-під контролю, і політ вашої фантазії здатен спотворювати реальний стан речей.

Ви — художник у душі, і, якщо у вас хороші інтелектуальні здібності, ви з вашим романтичною уявою можете багато чого досягти в літературі або в якій-небудь іншій сфері мистецтва. Це гарний стан, що сприяє успіху в житті. Ви захищені, і все дістається легко.


Залишити відгук