Сонце в Леві — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Діві — ви людина розбірливий, в міру оптимістичний і в міру критичний. Обдурити вас складно, змусити зробити те, що ви не хочете — неможливо. Ви на всі дивіться з практичної точки зору, акуратні і розумні у думках і справах. Вас можна назвати поміркованим Левом. Перш ніж комусь допомогти, ви оцінюєте цієї людини, наскільки він щирий і шляхетний, брехунам допомагати не будете. Вмієте звертати увагу на деталі, завжди прагніть вибрати найкраще з пропонованого.

Ви знаходите сформульоване вираз для своїх чітких поглядів і сильних емоцій, в основному через письмове й усне слово. Схильність бути людиною дії не може реалізуватися, так як не володієте достатніми адміністраторськими здібностями. Тому, для того щоб досягти впливу, якого ви так прагнете, ви вдастеся до інтелектуальних засобів вираження, і таким шляхом досягнете найбільшого успіху.

Ви критичні, володієте чітким мисленням і іноді надто відвертими, хоча здатні легко оволодіти мистецтвом бути тактовним. За вашою зовнішньою рішучістю криється велика частка сором’язливості, і, по правді кажучи, ви далеко не завжди впевнені в собі, як здається; насправді за вашу надмірну рішучістю проглядається якийсь комплекс неповноцінності, від якого ви намагаєтеся позбутися.

У любові ви пристрасні, кілька критичні і підозрілі, але легко задовольняєтесь, якщо до вас підлеститися і дати докази, що ви єдиний і неповторний. Ви любите, коли вас обіймають, хоча бажаєте, щоб про це ніхто не знав. Для одних людей це положення планет краще, ніж для інших. Воно об’єднує в собі пристрасть і сталість, які можуть робити одних людей домосідами і вірними дружинами, в той час, як в інших людях крізь їх люблячу натуру прослизає холодність, і, незважаючи на їх зовнішню велелюбність, в душі вони трохи пуритани, недоступні і суворі, хоча ніколи не визнаються в цьому.

Краще всього ви зможете виразити себе в інтелектуальної або творчої сфері діяльності. Не можна сказати, що ви відчуваєте публіку, і якщо ви домагаєтеся успіху, то це скоріше тому, що їй подобається те, що ви робите, чи подобаєтеся ви самі, а не тому, що ви даєте їй те, чого вона хоче.

Ваша незалежність може нажити ворогів вам, так як ви не схильні догоджати, і свого роду войовнича гордість змушує вас часто здійснювати непередбачувані вчинки просто із задоволення помилуватися виробленим ефектом. Однак, під цим криється справжнє бажання доставити радість, і, коли ви навчитеся бути тактовним, ви мо бюджет стати дуже популярним в обраному колі. У вас гарний смак, і, якщо ви дозволите, щоб ваша вроджена ввічливість і чарівність стали очевидними для всіх, своїми досягненнями ви завоюєте загальну повагу.


Залишити відгук