Сонце в Леві — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Тельці — ви завзятий, наполегливий, рішучий чоловік з практичною жилкою. Ніколи себе не дасте в образу, вмієте перечекати, обміркувати, підготуватися. Вас люблять оточуючі за оптимізм, сміливість, душевність і надійність. Ви не дієте, не подумавши, завжди чітко розумієте, що вам потрібно. Ця раціональність допомагає Вам у багатьох життєвих ситуаціях. Якості, які вам будуть заважати за життя — упертість і гординя.

Ви — сильна людина, фантазер, бачить речі в цілому, з великою часткою практичності, яка приносить вам успіх в справах, що вимагають передбачення, сміливості та вміння керувати. Ні в кого немає сумнівів щодо ваших поглядів з того чи іншого питання, і, хоча ваші судження іноді бувають помилкові, незалежно від того, праві ви чи ні, в будь-якому випадку ви ведете себе рішуче.

Ви вперті й недостатньо дипломатичні; ви вмієте тримати язика за зубами, але вам доводиться цьому спеціально вчитися. Ви схильні висловлюватися відверто. «Говори правду, і пристыдишь самого диявола» — ось ваш девіз. І якщо вам трапляється говорити неправду, то помилково, а не з бажання обдурити. Ви найвищою мірою чесні, але ви здатні вірити в те, що відповідає вашим цілям і вашим миттєвим пристрастям, і дуже наполегливо. Таким чином, ви, ймовірно, будете даремно витрачати сили на дрібниці і битися з вітряними млинами там, де більш тактовний чоловік пішов би на компроміс.

Рідко хто зможе засумніватися у вашій чесності, так само як і у вашої влади над людьми. Але ось ваш здоровий глузд і судження часто ставиться під сумнів, поки ви не зрозумієте, що не можете пересувати гори за своїм бажанням і що часто робите з мухи слона, неправильно розставляючи акценти. Коли ви навчитеся дотримуватися почуття міри і засвоїте уроки співпраці, ваша активна енергія і щирість завоюють вам нагороди і визнання.

В особистих справах на шляху вашого щастя стоїть та ж сама горда непохитність; ви здатні посваритися з людиною, якого ви по-справжньому любите, через примхи, зведеної вами в принцип. Коли зачеплені ваші почуття, ваша гордість відразу встає на диби; ви можете мовчати як камінь, і плекати своє благородство, поки не зведете з розуму всіх оточуючих. Якщо ви не в такому настрої, то ви — веселий і балакучий компаньйон, але ваші капризи раптові, важкі, і вас важко вивести з такого настрою.

Рівень вашого інтелекту залежить від рівня ваших емоційних і фізичних сил, та, на лихо чи на щастя, вами керує швидше ваша інтуїція, ніж розум. Ви вірите в те у що хочете вірити, і таким чином ваш розум слід за вашими бажаннями; ви можете впоратися з цим, спочатку подумавши, чого ви хочете, і якщо присутні аспекти, обіцяють влада і успіх, то можете змусити інших підкорятися вашим бажанням.


Залишити відгук