Сонце в Леві — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце у Львові, а Місяць у Скорпіоні — ви честолюбний і гордий чоловік, звиклий до того, що ваше слово — закон і всі близькі повинні виконувати його. Ви рішучий і хоробра людина, сильна духом, але, в той же час, впертий і норовливий. З Вами легко спілкуватися, якщо тільки погоджуватися з вашими правилами. Ті, хто не погоджуються, нариваються на конфлікт з Вами. Ви буваєте запальні і суб’єктивні, що може псувати відносини з оточуючими.

У вас дуже сильно тварина початок. У вас сильне енергійне тіло, і ваш темперамент виражається Я силою, властивою молодому енергійному тварині. Він може проявлятися у запальності, в гніві, і в люті або в пристрасті. Ви можете тримати його під контролем, і тоді ваша сила робить з вас істинно велику людину. Ви, мабуть, добре обізнані про подвійність своєї натури. Хоча ви не схильні до самоспостереженню, в, напевно, з власного досвіду знаєте, на що здатні, коли втрачаєте над собою контроль, і той же досвід повинний був показати вам, з якою готовністю люди виконують ваші бажання, коли ви повністю володієте своїми емоціями.

Все навколо для вас пофарбовано вашими особистими пристрастями; ви майже не здатні на об’єктивне ставлення. Принципи означають для вас небагато. Людські істоти, мирські блага, людська любов і ненависть, ревнощі і ентузіазм — ось категорії, що мають для вас значення. Для вас весь світ — це театр, і головний з усіх акторів у ньому — це ви самі. Ви схильні до театральності по самій своїй суті, і в драмі вашого життя ви будите грати роль або героя або лиходія, так як ви самі собі і кращий друг, і найлютіший ворог. Насправді, ніхто не може допомогти або нашкодити вам, крім вас самого, і до тих пір, поки ви не контролюєте себе, вас будуть контролювати інші.

Коли ви тримаєте себе в руках, ви уважні, сприйнятливі і проникливі, ваші цілі ясні, ви постійно їх пам’ятайте і прагнете до їх здійснення, і на цьому шляху ви можете безжально йти по головах. При цьому ви прекрасно себе почуваєте, тому що, як вже говорилося вище, такі категорії, як справедливість і їй подібні, в їх абстрактному сенсі вас не цікавлять. Вони гарні тоді, коли служать вашим цілям.

Ви — людське втілення принципу боротьби за виживання: ви вважаєте, що якщо ви піклуєтеся про себе, то і всі інші також повинні піклуватися про себе самі, і ні в якому разі не згодні з твердженням «людина людині — брат». Ви вважаєте, що швидше всього можна домогтися бажаного діючи поодинці. Треба віддати вам належне, ви дійсно хочете жити і померти з цим принципом і повністю приймаєте свою долю — «підняв меч, від меча і загине».

Ви магнетична особистість і можете змусити людей бути вам відданими. Ви пристрасний коханець, власник, надзвичайно ревнивий, хоча дуже бережете свою власну свободу. Ви горді, проникливі, інтуїтивні, рішучі і, ймовірно, далеко підете у житті, навіть якщо починали з самих низів.


Залишити відгук